» »

PHP bukva?

PHP bukva?

cahahopie ::

A obstaja kaka knjiga o tem, ki bi si jo lahko sposodu v knjižnici, ki vse to malo pojasni kaj je to, pa kaj je MySQL in dovraga kaj so to cookie-ji?!?!?! Pa vse skup mal to???
Poznate.. eno tako ta bolšo... po možnosti obsežno in ne preveč zateženo za začetnika... AAA??? Poznate? Pa pomožnosti slovenska.:\

Jaz biti PHP teleban!

darh ::

vse od MySQLa lahko zves na mysql.com

od cookijev pa pise v manualu od PHPja, ki ga dobis na www.php.net
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Rabim KNJIGO!!! Eno knjigo, ki vse razloooži, ki jo prebereš in znaš vse. Ne želim skakat od tja do tja in iskat neke bedne ingliš pejđe. Fuj! Blak! Rabim eno bukvo o tem! jutr grem v knjižnico!! Kaj priporočate?

darh ::

če misliš da ti bo vse v naročje prinešeno, si se pošteno zmotil !!

in mislm da tebi tud taka knjig, če bi obstajala, k ti razloži use, k jo prebereč in pol znaš, nebi pomagala !

>:D
Excuses are useless! Results are priceless!

Loki ::

Catahopie ROTFL.
This isn't the Matrix.
I left my wallet in El Segundo

cahahopie ::

Temu jaz rečem Dr.Ek!!!
AAAAAaaaa!!!
Mora bit, mora bit!
O.k. A obstaja bukva o PHPju?
Da se naučiš osnove in da, znaš spisat vsaj kakšno skripto za pisanje novic ali vsaj prevedti phpBB-ja ?
Če pa že nič ne obstaja o PHPju, pa mi raje povejte, katera bukva je slovenska ta bolj za učenja C/C++? Pa seveda bolj za rookie-je.:D

Yohan del Sud ::

Glej ovček. Taka je zadeva. V slovenščini zaenkrat še ni knjige ne o PHP-ju ne o MySQLu ne o Cookijih. Izšli sta pa dve o C-ju, ampak sta obe razprodani, ju pa dobiš še v kaki knjižnici. Za angleščino pa ni blema, pobrskaj malo tu.

cahahopie ::

Saj v knjižnici!!
Ne bom zapravlu dnar za take bukve. Gre se v knjižnico, se sposodi in skopira (stran/6 SIT).
PrimoZ... je to tudi neprimerno? eee... shit, zdaj bom pa Gnoj!:D

darh ::

jao jao... tebi pa res ne kapne... knjige se v slovenščini NE DA DOBIT, zakaj ? zato ker ne obstaja !...
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

O.K. H-V-A-L-A.... Kapne, kapne, kaj si reku kapne??!??! GRRRR!!!!!! Sam da te vidim, ti bom vse čeluge polomu. Men kapne?? Da, ne kapne... GRGGRRRR...

Joke!:D

O.k. pač polj angleško (raje mam bukvo kot pa en free dokument s interneta, kjer samo piše in piše, pa nič slik). Če že angleško, potem bi pa rad vedel katero bukvo najbolj priporočate za take začetnike? Da, je na izi. Prosim, za razumen odgovor (pa brez "kapne".
Sem zelo občutljiv!!;((

dexter ::

Koji ti je đavo???

V CTK-ju mas mislim da mas 2 bukve,ena je black book drugo pa je ena zenska napisala pa je php3 essentials al pa php3 xxxxxxxx.Je dost Ok,ke mas na zacetku opisan kako postavis server ala apache,mysql+php....pa tud druge
Nekaj je o cookijih.......
Mislim da je za zacetek dobra knjiga. Na FOV-u majo pa se vec knjig o PHP-ju kot v CTK-ju.Men nc jasn.;((;((

cahahopie ::

E... jutr grem v študijsko knjižnico v Celje. Baje majo tam bol založen kot v NUK-u.
Mal bukv o C-ju in PHP-ju. JUHU!!! Ka bom bral. Kak bom uživo...
Yeah right...:\

darh ::

kwa je cahahopie, a te mama ni dojila, pa mas take izbruhe zdej al kaj.... mal se pomir...
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Eh pust no to. Če je bil hec. A ste tuki gor sami zavrti dolgočasneži al kaj?

Raje napiš, če poznaš kako fajno bukvo...

darh ::

ej.. hec ze zatopm/zastopmo... edino kar nas večina ne premese je NON-STOP naviranje... in moram ti čestitat.. to tebi kar uspeva..
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

o.k. sorry! Mama ni kupla cigaretov pa sem mogu stare fotrove 57 kadit.:DPa sem mau zatežen. Moramo biti skladni v besedah in dejanjih, da tale forum ne bo postal, kot PCG forum (brez zamere). Tam je en par osebkov, ki sam bluzijo in nabijajo. No, sicer pa diskutiranje o forumu, o nas in o pejđu naspoh, ne sedi v ta del foruma.

No ok... let's get to the point.
Pozna kdo razmere v slovenskih knjižnicah? Kot sem zgoraj napisal, je baje študentska knjižnica ta bolja. Baje bolša od NUK-a. Se da dobit kakšna fajna za začetnike knjiga o PHPju? Seveda angleška (slovenci smo preveč leni, da bi kaj takega napisali). Saj veste, ne morem kr prit v knjižnico in rečt, da rabim eno knjigo o PHPju, ko me bojo debel gledal. Na koncu pa bom dobu še kakšno "PHP za ekstremne profesionalce".

darh ::

na 3Delavnica si lahko prebereš 2 manuala, ki sem jih spisal jaz 8-)8-)8-)

dobiš jih pa v učilnici.

za začetek nekej je... je pa v slovenščini.. u bistvu je to samo preveden in poenostavljen text iz manuala....
Excuses are useless! Results are priceless!

cahahopie ::

Sj je cool xbite, sam... zame manjka ravno še eno poglavje. Kar kmalu prešaltaš na spremenljivke in komentarje... jaz pa debelo gledam. Veš... sem si prebral že na ducate takšnih in drugačnih, slovenskih in angleških, kratkih in dolgih "malih šol" php-ja. A brez uspeha. Men ne gre v glavo.:DZato bi rabo eno zajetno, debelo bukvo.>:D

McAjvar ::

Kaj pa, recimo, da bi tu vprasu, kaj konkretno te zanima?
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov

cahahopie ::

Npr... najraje bi vidu en fajl in njegovo struktoro..s tega bi se res blo najboljš naučit. Pa še poleg tega vse malo pojasnjen - delički kode.

McAjvar ::

Evo, ce je tvoj mail v profilu taprav, pol bi moru dobit neki od mene.
Ni nic posebnega, preprosta stvar, efekt si poglej tukaj, ko kliknes na Obvestila. Hope it helps. Ce rabis se kej vprasat, je dost folka kle :)
"[...] the advance of civilization is nothing
but an exercise in the limiting of privacy."
- Isaac Asimov


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Učenje C-ja iz knjig?

Oddelek: Programiranje
92056 (1763) Rokomah
»

Tutorial za začetnike php-ja

Oddelek: Izdelava spletišč
383840 (3177) leinad
»

Knjiga o OOP v PHP

Oddelek: Izdelava spletišč
111166 (1038) Trubadur
»

Kako vstaviti php v htm?

Oddelek: Izdelava spletišč
201431 (933) darh
»

MCP & MCSE izpiti

Oddelek: Operacijski sistemi
203491 (3320) andrej

Več podobnih tem