» »

Ura je 12 server pa je še vedno gori!

Ura je 12 server pa je še vedno gori!

Kekec ::

A niste rekl da ga boste izklopli?

chucki ::

itak je cel slo-tech v kurcu! Kr neki!

burekar ::

So fucking what. A se boš penu, če niso serverja ugasnal al kaj? Zarad tega ne bo 40000 folka oživel

teac ::

burekar..ti pa si pravi burek ja......kje pa si ti slišal, da je 100.000 ljudi mrtvih......pizda..;((

Sicer pa sem jaz tudi enih 10 minut čakal, da sem lahko sploh to napisal!

burekar ::

Teac, ok, ni blo 40 000. Ampak prave cifre tak al tak ne bomo nikol zvedl, bo pa blizu 40 000. Če še ne veš so Američani mojstri za prirejanje statistik.

Cosmo ::

Nevem kake podatke mate vi....ampak 100000 žrtev ne bo nikoli. Realno se lahko pričakuje cca 25000 - 30000 žrtev.
I am Pentium of Borg. Division is futile. You will be approximated.

Elemen_T ::

Mislim da bo številka (neuradna) presegla 35.000
V WTCju je delalo 80.000 ljudi! Pomislite koliko ljudi je lahko popoldne v takem centru!
Da ne govorimo še o Pentagonu in ljudeh, ki so se ob trčenju nahajali pod WTCjem.

burekar ::

Prav imaš elemen.
Če pogledamo, so bli "teroristi" zelo prijazni, ker so napadli 25min pred začetkom delovnega časa. Tak, da niso hoteli narediti maximalno velikega števila umrlih civilistov.

tha_man ::

Hehe, Burekar, prijaznost pa taka :D

Po mojem je avion pač takrat letel poleg, in so zavili v stolp. Z avionom se pač ne moreš kar neki izmišljevat kdaj točno boš prletel nekam, kamor prvotno sploh nisi namenjen.
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Kekec ::

Burekar: pazi mal na jezik da se neboš ugriznil vanj!

Poleg tega pa tvoji teoriji prijazni teroristi pa to, moreš vedet da preden folk pride iz podzemne ki je btw v sami stavbi pa do svojga delovnega mesta mine glih 25 minut torej so v tisti naglici glih vsi bili razkropljeni po celi stavbi, sreco so imeli tisti ki so zamudili v sluzbo ali pa so se pred porošitvijo uspeli umakiti! V obeh stavbi je bilo zaposlenih 50K ljudi tu se lahko pristejes nekaj drugih ampka nekaj se jih je le uspelo umaknit terej bo zrtev cca 25-30 K!

Tr0n ::

Zgodilo se ni popoldan ampak dopoldan (okoli devete ure) in pogresanih je trenutno okoli 5000 ljudi.

TTine ::

Opa, danes zjutraj (oziroma malo po polnoci po vzhodno ameriskem casu) je uradno pogresanih iz WTC-ja 4717 ljudi. Good Lord!
Tine.

Huey P ::

Verjetno so upali, da jimj bo0 med 12:00 in 12:03 izpadel slo-tech server pa presenečeno ni...

..::DOOM III: The Legacy::..

luni ::

hm je :) server ej bil nedosegljiv tiste tri minute (baje)
Artificial Intelligentia

Huey P ::

luni Kako si potem razlagaš tole temo - namreč Kekec je odprl to temo točno ob 12:01:01 ???

..::DOOM III: The Legacy::..

Kekec ::

It's magic I guess! >:D

Sergio ::

v cronu je bilo napisano naj se server ustavi... edina mozna razlaga je, da je zaradi visokega load averagea (kar je itak VEDNO), izklop trajal kako minuto pa pol, ce ne vec. ;(
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

minute molka

Oddelek: Slo-Tech
251349 (944) Thrivial
»

World Trade Center (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Loža
21516169 (5742) burekar
»

Milošević na poti v HAAG (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
964941 (4109) burekar

Več podobnih tem