» »

instaliranje winsow na serial ata disk?

instaliranje winsow na serial ata disk?

chucki ::

In sicer me nekaj muci....v biosu ga najde prav tako ga lahk formatiras ko bi pa mogl zacet snemat winse gor pa noce. Partricije mors na novo razdelit prav tako se vse zbrise ;(( V cem je fora? :\

sinko999 ::

Zraven matične plošče si dobil eno disketo z SATA driverji pogledaš v priročnih od matične plošče in izbereš ustrezni driver. Med samo instalacijo ti da windows možnost dodatnih driverjev stisneš F6 in potem te še vpraša ekstra za te driverje jih daš not on jih skopira in potem te bo še verjetno enkrat vprašal za njih med samo instalacijo.
In ja setup gleda samo na floppy in ne na cd
LP
Ni? ni ve?no !

chucki ::

ojoj floppya pa nimam :\
pa tud diskete nism dobu ampak cd

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: chucki ()

Šimpanz ::

Pri meni je tako da se na CD-ju od matične plošče nahaja program, ki prepiše SATA gonilnike na disketo. Nadaljuješ tako kot je napisal chucki.
Malo preberi knjigo, ki si jo dobil poleg matične plošče.

Reloaded ::

LP!
Kako pa je kaj potem, ko maš winse že gori, pa hočeš formatirat? Rabiš potem zopet disketo z SATA driverji ali ne? Ker prvič sem jo rabil, zdaj pa nimam disketnika, pa bi rad format naredil.
CIAO
Reloaded!!!

Myth ::

Hmm... kolikor vem moraš vedno ko in če inštaliraš Windowse na Sata disk imeti to /takšno disketo. Tak da te ne razumem ravno zakaj je nebi rabil več. Saj če formatiraš disk, tako vse podatke zgubiš. Windowse pa če znova naložiš, boš po vsej logiki spet nucal to disketo. :)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Daedalus ::

>LP!
Kako pa je kaj potem, ko maš winse že gori, pa hočeš formatirat? Rabiš potem zopet disketo z SATA driverji ali ne? Ker prvič sem jo rabil, zdaj pa nimam disketnika, pa bi rad format naredil.
CIAO

S programom Nlite si narediš zagonski CD z integriranim gonilnikom in pol ne rabiš diskete...
Man is condemned to be free; because once thrown into the world,
he is responsible for everything he does.
[J.P.Sartre]

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Daedalus ()

madmitch ::

Ne razumem čisto tegale. Pred dnevi sem zamenjal pol PCja, med drugim osnovno ploščo ter disk, ki je sedaj SATA. Enostavno sem vse skupaj sestavil, začel z namestitvijo WinXP. Namestitev je formatirala disk, naložili so se Winsi in zadeva (kot vidite) dela. Brez kakršne koli diskete ali predhodnega formatiranja. Prosto ko pasulj.
MB - EPoX 9NDA3
Disk - Maxtor 120 SATA
Nobody is perfect, my name is Nob Ody

frudi ::

madmitch, disketo s sata gonilniki rabiš le, če imaš disk priključen na zunanji sata kontroler; tvoja plošča pa ga ima integriranega v southbridge, zato diskete ne rabiš (razen če bi želel postaviti raid polje).
1ACDoHVj3wn7N4EMpGVU4YGLR9HTfkNhTd... in case I've written something useful :)

Reloaded ::

@Daedalus
Ali si ti to že sprobal, ker se mi zdi zanimiva zadeva? Tale nlite ti torej naredi disk za inštalacijo winsov z sata driverji na 1 CDju. VAU. Bo treba sprobat, če pali. :D
Reloaded!!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

sata drivers & bios

Oddelek: Strojna oprema
94125 (3795) jackorsen88
»

Kako naj instaliram winxp, če moj novi notebook s sata diskom, ki nima disketnika???H

Oddelek: Pomoč in nasveti
474836 (3418) al3s
»

Problemi glede SATA diska...

Oddelek: Strojna oprema
141477 (1290) schwabspenk
»

Nova anketa: je disketna enota v resnici preteklost? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
537886 (6669) MrStein
»

Windows xp postavitev na S-ATA disk

Oddelek: Operacijski sistemi
61263 (1185) The B

Več podobnih tem