» »

Prenosni računalnik + dodatna zvočna kartica ???

Prenosni računalnik + dodatna zvočna kartica ???

LazyAss ::

Lp,
zanima me če se da v laptop vgradit še eno zvočno kartico ker rabim za predposlušanje na slušalkah k rolam musko na Traktorju ?
Zanima me če je možno sploh še eno not vgradit al morm uzet pol ksno na USB ? Neki sm pa tut slisu da morta bi isti zvočni da obe delujeta ??? kako je s tem ? al se da tko da bi pač sam zunanjo uporablu pač en kanal da gre v ojačevalc od kluba oz. v mešalno pa pol sporogramiram v Traktorju da predposlusam na slusalkah ?

Hvala za odgovore !
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

LazyAss ::

??????? a zna kdo povedat ????????
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

CCfly ::

zanima me če se da v laptop vgradit še eno zvočno kartico ker rabim za predposlušanje na slušalkah k rolam musko na Traktorju ?
Lahko kupiš PCMCIA kartico.

Neki sm pa tut slisu da morta bi isti zvočni da obe delujeta ???
Ne drži.

al se da tko da bi pač sam zunanjo uporablu pač en kanal da gre v ojačevalc od kluba oz. v mešalno pa pol sporogramiram v Traktorju da predposlusam na slusalkah ?
Tukaj pa ne znam pomagat.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

mtosev ::

Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

LazyAss ::

zanima me če se da v laptop vgradit še eno zvočno kartico ker rabim za predposlušanje na slušalkah k rolam musko na Traktorju ?
Lahko kupiš PCMCIA kartico.

Jst ne najdem nobene :( Lahko kašen link od kšne trgovine v SLO ?


Click

A pa bosta pol obe delale in bom lahko na eni predposlušu če si bom tko v Traktorju naštimu ?

Hvala
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

CCfly ::

mtosev ti je že dal link do solidne USB zvočne, dobavljivostPCMCIA pri nas je pa vprašanje. Boš moral kar čez naš plot pogledati.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev

LazyAss ::

Klik
A tole mislš ? je dobavljiva :D A pol bi to delal tko da bi meu na uno zvočno pač slušalke pa bi predposlušu na to v PCMCIA bi pač prklopu tko k sm meu do zdej na navadno zvočno pa pač bi v traktorju naštimu da gre predposlušanje na tole zvočno originalno ?


Hvala
Pita majmunic mamu : zasto smo mi ovako ruzni ? Mama ga tjesi : budi sine sretan da ovako izgledamo, da samo vidis onog koji cita ovo kakav je !!! :PPP

mtosev ::

DOBAVA: Vprašaj na enaa@gambit.si

To boš težko dobil/se boš načakal.
Core i9 10900X, ASUS Prime X299 Edition 30, 32GB 4x8 3600Mhz G.skill, CM H500M,
ASUS ROG Strix RTX 2080 Super, Samsung 970 PRO, UltraSharp UP3017, Win 11 Pro
moj oče darko 1960-2016, moj labradorec max 2002-2013

CCfly ::

Še enkrat ti povem, da boš moral sam ugotoviti kako boš povezal kablovje, da boš dosegel željen učinek. Če imaš na voljo desktop mašino, dodaj notri kakšno poceni PCI kartico in preizkusi svojo teorijo.
"My goodness, we forgot generics!" -- Danny Kalev


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri dj program izbrati

Oddelek: Zvok in slika
71001 (905) Turboslav
»

2 zočni kartici naenkrat ?

Oddelek: Zvok in slika
91568 (1016) skerjanc
»

Integrirana zvočna pretiho

Oddelek: Zvok in slika
91144 (1047) CaqKa
»

MP3 player/mixer/whatever

Oddelek: Zvok in slika
192106 (1744) DrSergioDJ
»

dve zvočni

Oddelek: Zvok in slika
141526 (1279) rookie

Več podobnih tem