» »

Letalo v stolpnico.

Letalo v stolpnico.

FireSnake ::

Eno letalo se je sesulo na pentagonovo stavbo, eno pa ne vem na katero "pomembno".
Belo hiso in se kaj so ze evakuirali.
cnn.com je nedostopen (jasno naval)....
Neki palestinci so pa prevzeli odgovornost.
Kaj bo, tretja svetovna?:D
Malo za salo, pa vendar je res!
Poglej in se nasmej: vicmaher.si
  • zaklenil: luni ()

||_^_|| ::

je že tema na to temo: World Trade Center

DIEUALL ::

BRAVO TALIBANI TALIBANI RULZ PAKISTAN RULZ JAZ SEM TALIBAN
>:D

Thomas ::

Spider ... podpiranje terorizma je kaznivo. Lahko pričakuješ ukrepe tožilstva.

TheJack ::

KAZENSKI ZAKONIK
REPUBLIKE SLOVENIJE

Terorizem
355. člen

Kdor z namenom, da bi ogrozil ustavno ureditev ali varnost Republike Slovenije, povzroči eksplozijo ali požar, ali stori kakšno drugo splošno nevarno dejanje ali nasilje, ali zagrozi z uporabo jedrske snovi ali drugih sredstev za množično pobijanje ljudi in tako ustvari pri ljudeh občutek negotovosti ali prestrašenosti, se kaznuje z zaporom najmanj treh let.

Mednarodni terorizem
388. člen

(1) Kdor z namenom, da bi škodoval tuji državi ali mednarodni organizaciji, ugrabi kakšno osebo ali stori kakšno drugo nasilje, povzroči eksplozijo ali požar ali s kakšnim splošno nevarnim dejanjem ali splošno nevarnimi sredstvi povzroči nevarnost za življenje ljudi ali za premoženje velike vrednosti, se kaznuje z zaporom od enega do desetih let.

(2) Kdor z namenom, da bi prisilil kako pravno osebo, mednarodno organizacijo ali državo, da kaj stori ali ne stori, zagrozi, da bo z uporabo jedrske snovi ali kakšnih drugih sredstev za množično pobijanje ljudi ogrozil ali prizadel življenje ljudi ali premoženje velike vrednosti, se kaznuje z zaporom najmanj enega leta.

(3) Če ima dejanje iz prvega ali drugega odstavka tega člena za posledico smrt ene ali več oseb, se storilec kaznuje z zaporom najmanj petih let.

(4) Če storilec pri izvršitvi dejanja iz prvega ali drugega odstavka tega člena naklepoma vzame življenje eni ali več osebam, se kaznuje z zaporom najmanj desetih let ali z zaporom dvajsetih let.


Sedaj pa išči, Thomas.



DIEUALL ::

A STE NORAMLNI VI VSI SLOVENCI JAZ SEM POL ARABEC IN IMAM PRAVICO PODPIRAT KJE SEM ROJEN ZATO IMAM RAD VSE ARABSKE DRZAVE OD SAUDI ARABIJE OD IZRAELA DO OMANA IRAQ-A IRANA PAKISTANA.... KER JE MOJ FOTR POL ARABEC

A ZDAJ RAZUMETE AL VAM MORM NARISAT OZ. SKENIRAT FOTROV PASSPORT IZ SAUDI ARABIJE

DIEUALL ::

A VI RES NE RAZMETE HECA JA NORMALNO DA SEM SLOVENEC TALIBANCE BI BILO TREBA VSE ZAPRET IN VSE ARABSKE DRZAVE KER TAM JE SAM TERORIZEM IN NIC DRUGEGA JAZ PODPIRAM EVROPO IN AMERIKO VSE ARABSKE DRZAVE PA SOVRAZIM KER SO PRAVI UBIJALCI !!!!

TISTO V PREJSNEM POSTU SEM SE PA HECAL NE SMETE VZET VSE ZARES !

TREBA JE USTAVIT TA PROKLET TERORIZEM V ARABSKIH DRZAVAH !

ahac ::

Dej ne se dret. Sej te slišmo.
Tud če bi bil Arebec, nima nihče nič proti dokler ne pobijaš civilistov.

gorenc ::

izgleda da si samo ti tako omejen in se iz vsega tega delas norca?! ali pa si naenkrat zaradi samo tebi znanih razlogov spremenil mnenje.

Tomi ::

Žalostno je, kako ljudje nimate pietete do umrlih.
Me res zanima, če bi se enako obnašali, če bi se kaj podobnega zgodilo pri nas..
metrodusa.blogspot.com


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravni nasvet

Oddelek: Loža
71355 (1048) GeroZaver
»

Airsoft - lokacija na prostem brez panike?

Oddelek: Loža
134914 (4268) St235
»

Pedofilija- definirajmo! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Loža
12527473 (17220) Oldi
»

Vprašanje za pravnike - je legalno?

Oddelek: Loža
257253 (6377) Doman
»

United nations

Oddelek: Problemi človeštva
292463 (2004) Barakuda1

Več podobnih tem