» »

Quake 2 snemanje

Quake 2 snemanje

burekar ::

Kako naj posnamem en deathmatch in kako naj potem ta file zaženem?
Potem bi pa še vprašu, s čim se da delat skine za Quake2?

kockish ::

snemanje:
record [ime fajla]
predvajanje:
demo [ime fajla]

skine lahko delas v kateremkoli graficnem programu...

burekar ::

Za predvajanje si se en mau zmotu, vsaj men ne dela. Posnamem ga lohk, sam igrat pa noče

Enzo77 ::

demomap xxxx.dm2

upam...
With a license to gib :)

burekar ::

thanx enzo. Zdej obvladam snemanja, ampak kak naj pa gledam posnetek iz npr. tretje osebe?
Pa a obstaja še kak ukaz, s katerim bi lahk editnu te file-e(dolžino pa to).
Hočem si vse moje jumpe posnet, ker mi folk ne verjame kaj vse lahk nardim, ko pa pridem do kolega, ma pa pol on eno zanič mauso pa 60fps...
Pa deathmatchi tud noro fajn zgledajo, ko lahk gledaš kok si enga tepu.

BaTeMaN ::

Poišči si KeyGrip.
Mislim, da ga je svojčas obvladoval DeGi... najdeš ga na http://quake.discharged.org/...glej pod uporabniki
...
vsekakor stara zadeva.... in q2dm1 jumpi so bili že predelani obdelani preskakani naskakani .... do konca in naprej,...
----
LP
less then zero

burekar ::

Vem, da so bli že preskakani, a vseen je izziv, da jih sam nardiš. Pa Quake 2 je tak al tak najbolj zakon, čeprav je mal star. Quake 3 ima proti dvojki igralnost na nuli, pa mape so tud zanič.

BaTeMaN ::

Stvar OKUSA :) Prizna, da je quake3 bolj pri srcu igralcem qw-ja. Meni sta vsec in q2 in q3a in oba kolk tolk igram... :> Tak da nebi mogel kritizirat.. in se veselim novih izdelkov IDja.. v prihodnje.
less then zero

burekar ::

BATE-vsak dober igralec Quake-a ti bo rekel kar sem ti jaz. Od Quake 3 je še enka bolj zakon. Npr. samo jumpi so v dvojki veliko bolj izraziti. Double jump, strafe jump, circle, bunnyhop, vse to je zakon. A v 3-ki je efekt še več kot pol manjši in nima smisla, pa še doublom kolker vem ni. Sej trojka je fajna za igrat, sam bolj za sprostitev. Medtem ko je pa dvojka tak nora, da ni res. Že samo mape so veliko boljše(q2dm1 rocks!)...
Pol je pa tud stvar okusa, sam fora je v tem, da sem jst začel dvojko bolj orenk igrat sam zato, ker mi je bila trojka preveč dolgočasna.

burekar ::

Ok, posnel sem neki stvari. Če hoče kdo moje q2dm1 jumpe, mu jih lahk pošljem(1MB je). Sam še vedn ne vem kak naj posnetek gledam v tretji osebi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Quake Champions (Quake 5) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
13917002 (7443) scipascapa
»

Quake IV - Multiplayer (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Igre
1218850 (5624) ERGY
»

ActionQuake, ReactionQuake, CounterStrike... kaj se?

Oddelek: Igre
221703 (1333) jakec
»

Lestvica iger

Oddelek: Novice / Igre
213557 (3557) tiborrr
»

Quake 2 bindanje

Oddelek: Igre
10907 (767) Quickbeam

Več podobnih tem