» »

Najcenejsi CD-R mediji

Najcenejsi CD-R mediji

Simeroni ::

Kje v LJ (ali kje drugje) dobiti najceneje prazne CD-R medije 80 minutne?:\

Elemen_T ::

Ne kupuj kvantitete, kupi raje quality.

Sicer pa pripočam 20 pack Waitec
Jast sem kupil dva paketa, pa mi vse dela bp.

Takole je:
- 700MB 80min
- 20 kosov v kompletu
- hitrost do 8× zapisovanja
- običajna plastična škatlica
- minimalno naročilo en komplet
- poštnina je brezplačna
- 159 SIT (x20)

lp

piek ::

Vivastar pri PCX Computers, LJ.
V primeru, ko jih kupis 100+ komadov se lahko pogajas za ceno 130 SIT. So pa 12x, ampak delajo brez problemov na 16x (preverjeno). Izbiras lahko med slim pack ali pa normalno skatlico. Sploh pa, ljudje kaj ne znate gledat prejsnjih postov... zmeri se ena in ista vprasanja ponavljajo! Moderatorji - kak ukrep?


LP

Piek
--- Finish it off if you started it! ---

Elemen_T ::

piek: Zapiranje takih tem bi bil po moje absurd...vsak ima svoj alibi - ni mašine za iskanje postov.
Tudi ni bilo še nobnega topica z imenom "najcenejši"

lp

Jebiveter ::

Jest sem sele pred kratkim dubu CDRW zato se ne spoznam se toliko, vendar...
sem takoj kupu (za probat) paket 10 CDR Intenso 650 MB za 1100 SIT! Mislim, da je to dokaj poceni! 50 komadov dobis za 5000 SIT! To znese 100 SIT na CD! Nazadnje kar sem kupoval so bili Traxdata v slim casu po 140 SIT! (najcenej na obali)

aja, te CDje se da dobit v Adria Computers v Izoli (poglejte tudi njihov sajt - mal poiscite na Mtkurji):D
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Simeroni ::

Opravicujem se vsem tistim, ki menijo, da se teme ponavljajo..vendar...se tudi problemi ponavljajo...ob takem razumevanju...bi vsako stvar naredili samo enkrat...pa brez zamere...

AtaStrumf ::

V LJ jaz kupujem ponavadi kar v Tech-Trade-u, ker so pred kratkim imeli 80 min. Silver Circle CD-je pakirane po 10 v papirate ovitke za 1500 SIT. Niso glih najcenejši so pa bolj kvalitetni kot kakšni sliver, ki se v LJ prodajajo za isto ceno s slim škatlico. Moraš kupiti vsaj take CD-R-je, ki imajo nekaj na zgornji strani potiskano, sicer se ti le-ta mimogrede olupi, odrgne in CD-R je samo še za v smeti. Vem o čem govorim, se mi je že zgodilo. Daj raje tistih par 100 tolarjev več, pa kupi kvaliteten CD-R, ki se ne bo uničili ob prvem padcu iz rok. Imajo pa v Tech-Trade-u tud TDK-je v navadnih škatlicah za 1650 SIT za 10 komadov skupaj. Ti so super CD-ji, samo so samo 74 min. Pokliči jih, pa vprašaj kaj imajo trenutno na zalogi. tel. 01-433-53-50


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kaj NE kupiti!!! (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
1379502 (5826) jastreb
»

Še ena o cd-medijih:

Oddelek: Kaj kupiti
382169 (1418) LeQuack
»

Ali naj kupim traxdata CD-R 80 min 24x slim case?

Oddelek: Kaj kupiti
8978 (837) Mr.B
»

Prazni CD-ji - Kvaliteta!?

Oddelek: Pomoč in nasveti
342109 (1552) Lime
»

Kje najceneši/najboljši CDR-ji?

Oddelek: Kaj kupiti
392224 (1346) bastadu

Več podobnih tem