» »

DreamBox - kateri?

DreamBox - kateri?

Jebiveter ::

Torej, doma je padla odlocitev, da nabavimo digitalni sat reciever. No, po malo ogledovanja in primerjanja cen smo prisli do zakljucka, da bi bilo se najpametneje nabaviti DreamBox.

A tukaj se pojavi dilema: 5xxx serija ima dokaj primerno ceno, 7xxx pa way too much. Kolega, ki ima enega od 7xxx modelov mi je odsvetoval nakup 5xxx modelov, prav tako prodajalec, ki jih prodaja. Le-ta je kot razlog navedel, da 5xxx modeli nimajo USB in diska, s pomocjo katerih lahko zadevo bootas brez potrebe po flashanju firmware-a. Z flashem firmware-a naj bi tudi izgubil garancijo (bullshit, imho - image se dobi tudi na uradni strani). Drugi razlog naj bi bil, da 7xxx lahko spravijo emulatorje v 64MB spomina, ki pa naj bi ga 5xxx ne imeli (spet, bullshit, ker specifikacije na uradni strani so v tem pogledu enake pri 7xxx in 5xxx).

Torej, zanimajo me izkusnje ostalih in kaj mi priporocate?

PS: 5620 se dobi ze za cca. 55k, 7000 pa se zacne pri 70-80k.
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

OmegaBlue ::

Osebno se igram z 7000 različico. Fletna stvarca če imaš čas se dajat z njo. Če bi rad dekodiral kodirane programe je cela jeba :) Najprej rabiš image potem emulator in še ključe ko use poklapaš dela super - komunikacija je preko UTP kabla in se zna preko routerja sama na net povezat (updati ključev novi addoni). Lahko snemaš oddaje na disk (lokalni ali moutan preko mreže) ali predvajaš Divx/Xvid preko mreže.

Če te še kaj zanima prašaj.
Never attribute to malice that which can be adequately explained by stupidity.

boris22 ::

Tu nimaš kej razmišljat.Zberi denar in kupi 7000 s.Čeprav mislim daj e dreambox 7000 s kar nekje 90 k sit in ne kot si ti napisal 70-80 k sit.

blisk007 ::

zanima me če je trenutno možno gledati Taquile in Premiere (če obstajajo kluči), kako je trenutno z SkyItalia?

jekson ::

kar se tiče skyitalia zdej kot zdej ni mogoče gledati zaradi prehoda na algoritem NDS, ki ga pirati če niso uspeli naštudirat, da bi lahko dekodirali programe.

sidney ::

mal pzn: jest mam 5620
Marjan streli !!!! Lisice so Mici zagrable !!!!

Jebiveter ::

Kolk si kej zadovoljen? Pa ce bi mi lahko zaupal kje in za koliko si ga kupil... (lahko ZS)
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Samsung UE d5000 vs. d5500 vs. d5700 TV

Oddelek: Zvok in slika
102480 (1169) KTr1sk
»

Novi Tv LED LCD

Oddelek: Zvok in slika
61203 (928) AapocalypseE
»

Flash strojno pospešen tudi na Macih

Oddelek: Novice / Apple iPhone/iPad/iPod
268521 (7289) opeter
»

Linksys_WRT54GL in T2_pomoč

Oddelek: Omrežja in internet
72888 (2888) PARTyZAN
»

Linux na SCSI diskih

Oddelek: Operacijski sistemi
121579 (1355) civic_

Več podobnih tem