» »

Miza za namizni tenis

Miza za namizni tenis

baker ::

Kakšna mora biti in na kaj moram paziti pri nakupu?
Ali je useeno če kupim kar eno najcenejšo?
Svetujte kej kero naj kupim: rabim eno čim cenejšo, mel pa jo bom pa v hiši.

LP

Tutankhamun ::

JEst sm kupu eno z modro podlago, pomoje je bla okol 50 k sit. Miza je taka, da se jo zloži navzgor, pa 2 para koles. Sam mot me pa da se sam en par koles vrti. Mal nerodn za prevažat, pa tm pr mrežci je ena dila za 1cm višja kot druga (me ne mot tok). Pa jest jo mam tut hiši, v kao telovadnci. Ko je mal slabš vreme je prov fajn.

Myth ::

V bistvu je za fun skoraj vseeno... torej širina in dolžina nekako nista pomembni (razen če se gre za profi zadevo) , spet mreža je lahko tudi poceni, loparji tudi, tisti tabolši okol 4-5k če se ne motim... žogice so pa takintak poceni. Če pa se zanimaš za pravo stvar morš pazit kaj kupuješ. Malce preglej štacune in povprašaj trgovce. Tiste profi mize so menda od 100k gor.

To govorim bolj na pamet, ker že dolgo nisn nič extra od tega kupoval. Lahko da so celo cene artiklov se znižale.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

baker ::

Jest iščem eno tm od 30k do 50k SIT.
Miza bo bl za fun sm bi mi ble vseen všeč prave mere in prava podlaga (da se ne recmo žogca ful odbijala).
Loparje bom pa verjetn tud ene pocen kupu, pa pol mogoče kasnej en bolše.

Kaj mi pol predlagate: da kr grem v eno trgovino si izberem eno mizo in jo kupim?
Aaja, trgovcem jest nč ne zaupam.:\

Tutankhamun ::

Sej so use pomoje enake. Jest sm kupu Tibhar 1200 , mislm da u thomas športu. Pa loparčki tut niso dragi 6000 sit pa je že kr dobr. Mrežco dobiš tak al tak zravn mize.

Myth ::

Ne vem, ampak jaz zaupam trgovcem (vsaj v Giga Sportu v melju - MB) če si kje tukaj doma. Loparji za 6k? Ufff... za taki gnar sn takrat kupo 2 super loparja. Očitno so se podražli. Za mize pa res ne vem... najbolš da greš v trgovino pogledat mize. Pa vprašaj če je možno malce sprobat ;>
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

mareee89 ::

Kupujem mizo za namizni tenis pa nevem čist kero bi uzel večinoma bo za noter ob lepem vremenu mogoč mal na dvorišču za rekreativca te dve sm našu katero mi priporočate ima kdo kero doma?
http://www.enkosport.com/namizni-tenis/...
http://www.mimovrste.com/artikel/382041...

solatko ::

Vzemi cenejšo, saj sta obe približno eneke kvalitete. Važno je le, da ne bo izpostavljena vlagi (se hitro skrivi in dobiš čudne odboje žogice). Če imaš prostor, si lahko narediš betonsko, to pa prevlečeš s kakšnim plastificiranim matrialom - za rekreacijo super, vreme pa ne vpliva nanjo.

mareee89 ::

solatko je izjavil:

Vzemi cenejšo, saj sta obe približno eneke kvalitete. Važno je le, da ne bo izpostavljena vlagi (se hitro skrivi in dobiš čudne odboje žogice). Če imaš prostor, si lahko narediš betonsko, to pa prevlečeš s kakšnim plastificiranim matrialom - za rekreacijo super, vreme pa ne vpliva nanjo.


hvala ti za nasvet bom verjetno kr cenejšo vzel ce pa ma kdo slučajno to tibhar 1200 doma pa naj mal pokomentira kaka se mu zdi

Go-ahead ::

Jaz bi pa nabavil eno za zunaj. A imate kakšen predlog.

BALAST ::

mareee89 ::

A to mizo bi se dal tud kje v sloveniji dobit za solidno ceno?

mareee89 ::

A mogoč kdo ve katere trgovine so bolj založene z mizami za namizni tenis da si mal pogledaš pa seveda po solidnih cenah?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

miza za namizni tenis

Oddelek: Loža
244157 (2050) Matija82
»

Miza za namizni tenis(pink ponk)

Oddelek: Kaj kupiti
1412352 (8511) Double_J
»

Peak power of the human body (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Znanost in tehnologija
17010063 (7150) PersonaRudis

Flash igre, NE MORETE ME PREMAGATI!!!!

Oddelek: Igre
221882 (1316) Predator
»

Kaksna darila ste dobili in kaka darovali?

Oddelek: Loža
164406 (4040) sketch

Več podobnih tem