» »

sem. nalogo prenosni računalniki

sem. nalogo prenosni računalniki

deco16 ::

Ok saj vem da je polno snovi ampak prof nam je daw za naredi 30 strani 8-O o določeni tematiki (prenosni računalniki)! saj neki sem dobil ampak vaša pomoč bi mi zelo prav prišla!! :\ pa ne mi govort stric google use najde kr me j razočaru... torej če mate kaj preVEČ gradiva se vam zelo zahvaljujem! tudi kakšen opis al karkoli! lepo bi bilo če bi bilo u slo...

ping ::

pa ne mi govort stric google use najde kr me j razočaru...
Še enkrat ga lepo vprašaj:D

Jakka ::

Najprej si naredi nek načrt o tem, kaj bi v seminarski nalogi sploh povedal. Recimo najprej sama zgradba, kakšen je zaslon, kateri procesorji, grafične, ram, daš malo slikc. Potem laahko našteješ proizvajalce, trenutne cene, kaj se splača za določen denar. Potem o baterijah,... Bom nehal naštevat, malo se pa vseeno lahko potrudiš.

Potem greš pa na google in samo brskaš. :D

Jebiveter ::

Mislim, da se nihce ni naredil seminarske o prenosnih racunalnikih (se posebaj ne 30-stranske), tako da je ne bos dobil ze spisane.

Drgac pa, kam pa ti to hodis, da ti tik pred koncem dajo tako obsezno zadevo za spisat?!
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

Ziga Dolhar ::

Poglej si kak Monitorjev megatest prenosnikov; ponavadi ob takih testih namenijo precej strani splošnemu orisu predmeta testa.
https://dolhar.si/

Bramac ^^ ::

Če morte narest v PowerPointu (v katerem se seminarji ponavadi delajo, da jih lahko predstavimo) ni nobene težave napisat 30 strani (s slikami).

Jebiveter ::

Torej je razlika med seminarjem in seminarsko nalogo? Ne vem no, vse seminarske naloge, ki sem jih delal so bile po 10-20 strani tipkanega teksta + predstavitev s "prosojnicami" (beri: Impress predstavitev). Ampak to je ocitno cisto neki tretjega...
Certainty of death. Small chance of success. What are we waiting for?

speed machine ::

Mislim, da se nihce ni naredil seminarske o prenosnih racunalnikih


Nikoli ne reci nikoli. :))
Jaz sem jo delal, samo to še v daljnem prvem letniku (sedaj sem četrti), ko sem še bil mlad pa neumen. Sedaj pa sem star, pa še bolj neumen.:D Je pa bilo za ene 3000 besed teksta.
Samo ne vem, zakaj bi jaz sedaj to komu na pladnju prinesu.
//

deco16 ::

Hm... ni prav seminarska naloga u bistvi je spletna stran! torej moram narediti 30 spletnih stvari katere naj bi bile nekako napolnene(čim majn) :)) . In to moram predstaviti v power pointu. Kar zakomplicirana zadevca ampak če bi mi... speed machine pomagal bi mu bil zelo hvaležen!!! hvala vsem za nasvete slik imam že polno...

speed machine ::

Ja če že hočeš kaj, bi lahko vsaj mail napisal, pa kakšen pir častil pa tako. Pa bi se lahk kej zmenl.:))

Sej se hecam. Ti sam mail napiš prek zasebnih sporočil, pa bom izbrskal nekje disketo izza omare.
//

stealth ::

sej ti bom js kak pir častu speed machine, sm ti tak še dolžn mnde neki :P

deco16 ::

Žiga hvala tudi za tvoj nasvet u monitorju je fuuul opisov prenosnikov pa hvala spedu za seminarsko res v veliko pomoč ste mi bili!! :D

stealth ::

ja, zdej pa sam upi da tvoji mentorji ne berejo slo techa :P

Sergio ::

ha ;-)
Tako grem jaz, tako gre vsak, kdor čuti cilj v daljavi:
če usoda ustavi mu korak,
on se ji zoperstavi.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

seminarska naloga- o čem pisati

Oddelek: Šola
73915 (3821) Phantomeye
»

Seminarska naloga za maturo

Oddelek: Šola
92696 (2414) hamax
»

Postavitev računalniškega omrežja

Oddelek: Šola
211869 (1465) r5r
»

seminarska naloga iz računalništva

Oddelek: Šola
204060 (3623) gzibret
»

razpisujem nagrado (fizika)

Oddelek: Šola
342689 (1635) msms

Več podobnih tem