» »

težave s HP 1100A v xp

težave s HP 1100A v xp

Perzej ::

Živjo.
Pred kratkim sem skušal kolegu v win xp namestit driverje za printer HP LJ 1100 A. Driverje sem dobil na HP - jevi strani. Vse lepo in prav, ampak skener (ki je del printerja) ne dela. Računalnik javi, da je napaka pri povezavi. Nekaj sem že gledal na forumih po naši ljubi Zemljici, ampak našel nič. Ima kdo kakšno rešitev?
LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Xerox phaser 3010 in Win 10

Oddelek: Strojna oprema
121934 (1690) BladE_
»

Opozorilo glede nakupa HPjevih printerjev

Oddelek: Strojna oprema
428347 (7208) blackbfm
»

nov printer (A3, A4, barvno, obojestransko)

Oddelek: Kaj kupiti
162814 (2439) Evgen
»

Inštalacija printerja

Oddelek: Pomoč in nasveti
202952 (346) racunalnik3
»

Reševanje povezave s tiskalnikom Vista - XP

Oddelek: Strojna oprema
132467 (2347) nejcek74

Več podobnih tem