» »

Ati ISA tv tuner in win 2000

Ati ISA tv tuner in win 2000

Boky ::

Ati uradno Isa tv tunera v Win2000 ne podpira, me pa zanima, ce se da vseeno kako usposobit TV v Win 2000 z tem tunerom. Sam se nisem nic experimentrial, me pa vseeno zanima ce je komu kaj (ne)uspelo.
  • spremenil: Boky ()

Kekec ::

Jaz imam en tv tuner ISA ki se priklopi na kartico se in mi je sicer delal pod Win2000 z nekimi beta gonilniki mal je tezilo vsakic ko sem kanal spreminjo ampak nic groznega!

Borci ::

Jaz sem že enkrat poskušal, pa ni bilo sreče.

Bi pa bil vesel, če kdo pozna rešitev.

Boky ::

Kekec to imas ATI-ja ? Ce mi ne bo delalo, te bom prosil za te beta gonilnike.A na ati-jev HP-ju so se gor ?

gorazd ::

Mislim da sem jest uporabil prve beta gonilnike za Win2000. TV je delal, samo ko si želel zamenjat kanal je javil eno napako, a je zadeva vseeno delala. Snemanje pa odpade.
:)

Boky ::

Kekec in Gorazd, a vesta tocno kere gonilnike sta uporabila ? Jih se imata ? keri Multimedia center sta uporabila ?
thanx!!!

Kekec ::

Bom v ponedeljek pogledal v sluzbi, kjer sem to imel instalirano pa tudi gonilniki se obstajajo verjetno kje na disku tako da dobis vec informacij! Do takrat pa upam da nebom pozabil!

Kekec ::

Imam MMC 7_1 verjetno so beta jih nimam vec instalirane dolgi so cca 8.7 MB brez DVD podpore!
Če maš kako možnost da ti kam naložim povej!

Boky ::

Kaj pa gonilniki za graficno kartico ? A ves slucajno katega si uporabu ? Aja jaz imam tuner povezan z rage128.

Kekec ::

Tudi iz neta 5210b18 :) ce ti to kaj pove!

Boky ::

In to za rage 128 ali si imel tuner povezan z kako drugo kartico ?

Uporabnik ::

sicer ko dela tale tuner je majka, sam kolk sm se pa zajebu , ker itak večino casjta ne dela, ker majo take frke z temi gonilniki, da je kriza

Kekec ::

AJa sem spregledal imel sem rage pro chip to je se un pred 128 se mi zdi!

Kaboom ::

http://www.worldismine.org/computers/at...

evo to stran sem najdel z googleom. ampak še nisem poskusil. jaz imam ATI Rage Pro grafično in ATI ISA TV Tuner in win 2000, sedaj bom poskusil it po navodilih, samo ne glih zdaj :) postajte kake rezulte...

Uporabnik ::

ali ima kdo gonilnike 6.35?
se priporočam, al pa link do njih, ker jaz jih ne najdem

Boky ::

Khm, verziji mojega Ati tv Playera je 6.3. Dovolj dobro ?

Uporabnik ::

tm piše da morš met MMC 7.1 in še neki, pa gonilnike 6.35, torej ne tv player 6.3 ... v bistvu nimam pojma kaj hočjo, sicer sem se pa že neak odpovedu atiju, vsaj za enkrat


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tv TUNER-ji

Oddelek: Zvok in slika
292539 (1767) Predator
»

KATERA JA NAJBOLJŠA TV KARTICA !?

Oddelek: Zvok in slika
131727 (1325) Boky
»

TV tunnerji - kako je z njimi?

Oddelek: Kaj kupiti
201578 (1170) megaubo
»

xp in ati TV tuner

Oddelek: Programska oprema
71091 (978) Uporabnik
»

DIVX Filmi

Oddelek: Zvok in slika
271947 (1466) Nemelk

Več podobnih tem