» »

temperature

temperature

mte ::

pozdravljeni,
se ukvarjam z enim problemom, proc je pa nenavit athlon xp 2500+ barton BOX na plati asus a8v600-X.
ko je pc nekaj ur v uporabi in ima napajalnik bolj malo prostora za hlajenje (čez polovico napajalca je razdalja od mize le kake 3cm), kaže bios temperaturo tudi do 70°C. (btw - je lahko vzrok opisan položaj pcja?) Istočasno (no, skoraj) kaže ASUS PC Probe 55°C. Zdaj me pa zanima od kje je taka razlika v kazanju? Kaj kaže prav? Zakaj drugi kaže narobe? A ni isti termometer?
Mi je pa vseeno zadeva precej čudna, namreč navitega ni nič, pri box varianti procesorja je itak default hladilnik (gor ni praha in umazanije!), paste itak spodaj ni (vsaj take da bi jo ročno nanašal), pa vseno gre do 70°c. Kaj pravite?

No razlog da to sprašujem je pa zmrzovanje. Sumim pa da je vzrok nekje drugje (grafična) in nima veze s tem. Ampak možnosti je več, tako da zaenkrat samo čekiram...
lp

mali tapravi ::

Verjetno.
Slabo prevetrene kišta.
Proc 70, sistem 55.
Pa lep dan še naprej....

mte ::

hm..ne tistih 55 je sigurno pod CPU, ne pod sistem (mb temp) - mb temp je max. 45°c
hvala

mali tapravi ::

Jaz sem imel eno ga 7n400e-l, xp 2200+ pa mi je skozi veselo kazala temp. okoli 50° idle.
Merjeno v jedru.Kolikor sem zasledil na forumih.
Sedaj pa imam 8rda+pro in xp-m 2500+@2200mhz na max 45.:)
Pa dobro prevetreno ohišje!:P
Pa lep dan še naprej....


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

C2D E8600 max.temp (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
665426 (4495) AapocalypseE
»

Temperatura procesorja AMD

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
151849 (1538) jest10
»

Napake pri navijanju?

Oddelek: Navijanje
231460 (1006) Jan987
»

Kolk mate v teh vročih dneh višjo temp.

Oddelek: Strojna oprema
341820 (1197) Sami
»

hlajenje... moj amd!

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
442489 (1416) Cuoresportivo

Več podobnih tem