» »

Za lastnike spletih domen!

Za lastnike spletih domen!

Lincolin ::

Trenutno izdelujem projekt, ki bi bil koristen vsem, ki imajo domene in ki si želijo domeno!
Torej-
Za tiste, ki imate domeno:
Vse tiste, ki imate lastno domeno Vas obveščam, da si lahko svoijo domeno lastite z drugimi uporabniki. Torej Če želite vašo www.domena.net (domeno), dati v skupnoo rabo, mi pišite na e-mail ali tu spodaj.
Zakaj sodelovati: Z vašo lastno domeno, boste lahko nekatere uporabnike, ki ne mislijo kupovati domene, jim omogočlili souporabo poddomen. Torej če maste vi naslov domene-www.domena.si; bodo lahko uporabniki registrirali poljubno poddomeno (subdomains). Grde besede in preklinnjanke seveda odpadejom ker bodo blokirale!
Lastitev domene, ne bo Vam nič škodila, le nekaterimi uporabnikom boste pomagali.
Za tiste, ki si želijo domeno:
Vsi tiati, ki si želite domeno, a si ne mislite kupiti domeno, boste lahko kot uporabnik si regostrirali lasno poddomeno, in si preusmerili na svoj dolgi naslov: http://users.volja.net/uporabnik/index....
Souporaba je brezplačna!
L.P. Grega

segi ::

Če gre za imiđ, pol bo zadeva definitivno škodila. Sicer pa je za povprečnega domačega uporabnika/lastnika domene super!
---------------------------------------------
Segi podobo na ogled postavi,
ker bolj resnico ljubi kakor hvalo,
zad skrit vsevprek posluša, kaj zijalo
neumno, kaj umetni od nje pravi
----------------------------------------------

Gandalfar ::

mas kaksen page?

Ziga Dolhar ::

Pogoji sodelovanja so pa kje ...?
https://dolhar.si/

Lincolin ::

Gandalfar> Strani za ta namen je še nimam, je v izdelavi na localhost-u!
Ziga Dolhar> Pogoji sodelovanja! Izmenjava banner-ja (passice)! NIČ DRUGEGA

kihc ::

afraid.org nima bannerja :P
x

Ziga Dolhar ::

Ne ne ne.

Želim vedet, kakšne so moje obveznosti in omejitve, kakšno jamstvo mi nudiš ti in kako odgovornost nosijo "uporabniki" poddomen.
https://dolhar.si/

Gandalfar ::

Pa tudi o bannerjih bi se lahko malo bolj razpisal. Kako velik, s kaksno vsebino, flashy itd. Ali moram furat bannerje tudi, ce imam drugace bannerles stran?

Ziga Dolhar ::

Kako je s tehnično izvedbo -- dns pa to.
https://dolhar.si/

Lincolin ::

Kokr se bomo domenili! Imam nekaj lastnikov, ki so za menjavo bannerja, nekateri pa niso!

Lincolin ::

Ziga Dolha> Tvoje obveznosti so, da mi sporočiš IP domene, n katere besede hočeš da gredo na block in seveda da se ne dajo registrirati! (npr.fuck, ćefur, stann, gay, ......)
Nobenega jamstva ne zagotavljam, obistvu kako si si to predstavljal?
Uporabniki poddomen, imajo pač odgovornost tako, če ni stran po pravilih, ki bi se določila, se pač redirect odstrani!

Gandalfar> Bannerjev ne bo potrebno furati samo bi bilo priporočljivo. Izdelal jih bom v Flash-u, *.gif in *.jpg! Od lastnika domene bo tudi banner na strani! Velikost bannerja:: 88-31

Ziga Dolhar> Glede DNS-ja, mi samo sporočiš IP naslov domene in to je to!

L.P. Grega

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Lincolin ()

Ziga Dolhar ::

Ajej no.

> Ziga Dolha> Tvoje obveznosti so, da mi sporočiš IP domene, n katere besede hočeš da gredo na block in seveda da se ne dajo registrirati! (npr.fuck, ćefur, stann, gay, ......)

Moje obveznosti glede delovanja domene, registracije in podobnih jamstev ...

> Nobenega jamstva ne zagotavljam, obistvu kako si si to predstavljal?

Mal bl resno & izdelano, definitivno.

> Uporabniki poddomen, imajo pač odgovornost tako, če ni stran po pravilih, ki bi se določila, se pač redirect odstrani!

Pokaži ta _pravila_. To bi rad videl.

> Ziga Dolhar> Glede DNS-ja, mi samo sporočiš IP naslov domene in to je to!

Čak mal ... gostovanje svojih domen naj zaupam tebi oz. nekemu tretjemu DNS strežniku / Administratorju, ki ga ne poznam, oz. še sam ne ve, kaj mi zagotavlja? (Bolje: "Nobenega jamstva ne zagotavljam")

Sorry -- tole mi zaenkrat deluje ravno profesionalno. Sploh pa si ne morem privoščit delegirat DNS strežnika, ki mi mora zagotavljat določeno kvaliteto storitve, nekomu, ki mi je popolnoma neodgovoren.
https://dolhar.si/

OrkAA ::

Um... zakaj se mi zdi, da vse to in še več že ponuja afraid.org?

Lincolin ::

Ziga Dolhar> Sploh nevem zakaj si tako zakompleciNaj te ne skrbi varnost itd. Daš mi samo IP in naslov domene, jest te ADD-jam pod listo in to je to! In tvojih domen ne bom gostoval ampak samo nudil drugimi uporabnikom da si svoj dolgi URL skrajšajo v kratkega! (npr.: neki.domena.com)

Orka> Um... zakaj se mi zdi, da vse to in še več že ponuja afraid.org?
Zakaj je pa www.najdi.si če je www.google.com dovolj?

L.P. Grega

Gandalfar ::

Ker ponuja nekaj kar google.com ne in to je lokaliziranost. Kaj je tisto vec kar ti ponujas vec od afraid.org?

Lincolin ::

Gandalfar> Prišel si mi do dna ;)
Ponudba še veno velja!

Gwanaroth ::

Gandalfar: daj mu domeno v uporabo, imel bos navodila v Slovenscini, cesar afraid nima.>:D
Lights often keep secret hypnosis..

Lincolin ::

>:D :)) :P :) :) :)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kako dodati domeno v voljin dns streznik

Oddelek: Omrežja in internet
62707 (2296) Ice-Heki
»

DNS server notify . server ali kakorkoli že?

Oddelek: Omrežja in internet
151381 (1381) fiction
»

Postavitev web serverja na domači mašini z WinXP

Oddelek: Omrežja in internet
143025 (2690) Gwanaroth
»

xs26 range - reverse z domeno

Oddelek: Omrežja in internet
12999 (930) flaksor
»

Zanesljiv DNS

Oddelek: Omrežja in internet
81203 (1031) NeOman

Več podobnih tem