» »

Ocenite vrednost take strani

Ocenite vrednost take strani

KrCbelca ::

Sam informativno mi mal povejte, kolk bi kasiral za tako stran + podstrani.

Pa to bi jim jest podatke vnesel notr. Vse naredu uglavn.

Kolk je to vredno? 5000 sit, 10000 sit?

Link
Link2 - popravljen meni

ps: slika je samo tko, drgač bo normalno text besedilo ne celotna slika tko kot pr demotu
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----
  • spremenil: KrCbelca ()

Ziga Dolhar ::

Tekst, neberljiv.
https://dolhar.si/

KrCbelca ::

Menim da je meni neberljiv. Sm spremenil
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

KrCbelca ::

Torej, kok bi vi določl temu izdelku ceno?
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

Ziga Dolhar ::

15 minut igranja v Fireworks?

(Aja ... tekst, neberljiv.)
https://dolhar.si/

Zgodovina sprememb…

Myth ::

Tekst je berljiv. Lepa stran. Za ceno pa nimam pojma. Naj ti drugi povedo.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

meatwaad ::

10.000 SIT

Uros!no ::

10.000sit ?

clantemplates.com - v nekaj 10min naredis stran. Res ne razumem zakaj bi kdo odstel 10 tisoc za stran, kot je tista.

meatwaad ::

Zato ker ti prodajas osebam ki ne delajo strani. :D

Jester ::

hmmm...dvomim da si tole sam naredu
uno besedilo "lorem ipsu...." je doskrat vidno na webtemplates tko da ti bl mal vrjamem:|
HP notebook, AMD Turion 64 1,6 GHz, 512 MB RAM, ATI Radeon X300 128 MB

Road Runner ::

Jester: beri in ne kvasi neumnosti.

KrCbelca: tale dizajn je mal švoh. Priporočam ti da začneš pri free-of-charge dizajnih, se podpišeš spodaj, boš dobil še kkšno naročilo, še kaj delal in se sproti učil. Ker s takim dizajnom ne noš nikamor prišel

Ziga Dolhar ::

https://dolhar.si/

tec ::

Jest ti kar verjamem, da si sam naredu, ker je ful povrsno...templatei pa ponavadi bolj porihtani. Mal bolj poglej in bos vidu, da je tekst v meniju neenakomerno razpostavljen, pa leva stran ni poravnana. Pa pomoje bi na sliki tisti beli rob bolj pasal desno spodaj.
Ce das text v verdano, justifyjas in mal paddinga naredis, bi blo prec leps. Sicer bi pa lahko mal vec naredil...tole je mal slab template za pokazat.
Pa kot je ziga napisal, 15 min igranja s fwjem

Aja...pa zakaj se vsi takoj podpisete in tezite z nekim kopirajtom :-\

SleepLess ::

Tako stran bi jaz bil za 5 tisocakov takoj pripravljen naret, mogoce se celo za kaj manj oz. koliko bi se pac najvec dalo iztrzic od tistega ki mu to prodajas. Sej pol jim pa se srihtas domeno pa server pa se to zaracunas, pa se kaj si zmislis :P

KrCbelca ::

Tole lorem ipsum: v dreamveaverju sm odpru en tempalte k je že original v pletilcu sanj pa skopiral text, k mi je cool :D
C2Q Q6600, P5W DH Deluxe,6GB 800MHz Rama
GF 8600gt, 2xSataII WD 250GB, LC Power 550W Green Power
----watter in my vains----

Ziga Dolhar ::

Mimogrede, obstaja celo Lorem Ipsum Generator extension za DW ... :\
https://dolhar.si/

alesrosina ::

hehe, tole ni vredno 0 sit. Teb osebno je, ker je to mogoce prva, ali druga stran ki si jo naredil .... skratka, razvijaj se pa bo mogoce kej iz tebe!

Penny ::

Koliko pa mislite da je vredna tale stran:

http://www.tiara-sp.si/

Naredil sem jo za frenda in nisem nič računal. Je pa mamba portal + phpshop.
So pa bli zelo navdušeni njegovi partnerji, zato bom v kratkem izdelal nekaj podobnega še za njih. Pa me zanima koliko naj kasiram.
Tenks!! LP

Road Runner ::

kolk pa je tmle dejansko tvojga? design? koda? fotografija? Preden kj tazga prodajaš mal preber licenco od mambota in eulo...

Penny ::

When we speak of free software, we are referring to freedom, not
price. Our General Public Licenses are designed to make sure that you
have the freedom to distribute copies of free software (and charge for this service if you wish), that you receive source code or can get it
if you want it, that you can change the software or use pieces of it
in new free programs; and that you know you can do these things.
Tenks!! LP

Road Runner ::

zanimivo. good luck then. Upam pa da boš dost fer da boš nekje napisal da je to originalno mambo. Vsaj to.

Elemen_T ::

Bwah!

Kakšne neumnosti nekateri pišete.
A lahko prosim pripišete kakšno vašo referenco, da vas lahko vsaj pohvalim, če ste taki freelancerji?

K stvari.

Stranka potrebuje/želi spletno stran, ki bo funkcionalna in stilsko urejena ter uporabniku prijazna.
Ti prodaš prikrojen mamboscript za X SIT in kljub sposojeni skripti ustvariš funkcionalno spletišče, ki bo stranki zagotovo prineslo samo pozitivne odzive njihovih (informacijsko več ali manj laičnih) strank.

Če je opensource in če ga znaš urediti tako, da bo tvoji stranki všeč, jest ne vidim nobenega problema, pa če pokasiraš 100 jurjev ali pa 1 mio.
Nekateri res too much kokodakate in nakladate z argumentom - ne prodajaj če ni tvoje, ali pa prodaj za 10 jurjev. Traparija!

Sploh pa - sam spletne štacune recimo ne bom še prodajat za 2 mio (kot to počnejo kvazi profesionalna podjetja, ki imajo seveda lastno sprogramirano skripto, ki jo potem naslednjim strankam itak sam poštancajo - najbrž pa je povrh vsega še bistveno manj kvalitetna kot kakšna opensource skripta). Bom jo pa prodal zelo ugodno, kar je najmanj pol ceneje kot bi jim to naredila ena znana firma.

// Da me nebi kdo spotaknil ob moje besede! Moj namen ni spodbijati hard coderjev, ki čisto zagotovo vložijo mnogo mnogo več časa in truda ter uporabijo tudi višji nivo znanja, hočem povedat samo to, da s tem, da (legalno) prodaš _sposojeno_ dinamično spletno stran za manjše pare ni nič narobe.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Elemen_T ()

Penny ::

Zelo lepo povedano in tudi drži.
Me pa zanima še nekaj, recimo z emule sem si potegnil okrog 100 templatov znanih kot monstertemplate ( http://www.monstertemplate.com/), ki pa so na strani vsi plačljivi. Templati zajemajo vse potrebne datoteke tud orginal .fla za obdelavo flasha, če ga page vsebuje.
zdaj sem si že kr dostikrat prisvojil kakšen delček, še posebej flash animacije, pa me zanima če je to legalno.
Tenks!! LP

Road Runner ::

to pa ni več legalno.

SleepLess ::

To je pa v bistvo ze zelo nelegalno, ker se poleg tega da krsis avtorske pravice, se to prodajas :\

alesrosina ::

heheh ... penny, ce tole tvoje mal predrugacimo ....


Me pa zanima se nekaj, recimo na parkirišču sem ukradel avto, znan kot [zmisli si en avto] in bi rad po delih prodal avto. V trgovini je seveda avto plačljiv. Avto sem že razstavil in prodal nekaj delov, pa me zanima ali je to legalno.

Pa brez zamere, ampak upam da bos postekal kaj je fora.

Penny ::

lol..ja

Ampak flashu sem spremenil barve, slike, zvok, ..

Avto sem pa preštriho, pobruso številke in vklesal nove...

inšpekcija/policija tava v temi...
Tenks!! LP

Road Runner ::

don't push it...

Zgodovina sprememb…

bzp ::

pa ves kolk boljsi feeling je ko nekej sam naredis, pa ko tocno ves kaj vse lahko implementiras, ko odgovora "to se pa ne da" skorajda ni ... stranka ima zeljo, ti samo postavljas ceno pa ze gruntas kako bo stvar delovala ...

Elemen_T ::

BZP,
Odvisno za kako velik projekt gre.

Tako kot imaš lahko naštudran svoj portal sistem imaš lahko naštudiran tudi opensource portal + da imaš velik community kjer lahko izveš marsikaj zanimivega.

Drugače je z manjšimi skriptami, kjer jasno sprogramiraš lastno kodo. Sam imam tako polno svojih že narejenih vzorcev, ki mi jih niti ni potrebno posebej spreminjat, saj pri preprosti predstavitvi podjetja tega niti ne rabiš delat v taki meri kot moraš pri večjem projektu.

Gandalfar ::

Penny: dost fajn page, sam skoda, da ti sumniki ne delajo najboljse

Penny ::

za šumnike se mi zdi da je težava v serverju, ker imajo na slohosting uradni strani tudi težave.

Na svojem serverju sem imel normalno šumnike.
Tenks!! LP


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Epilog Lavabita: dokumenti odpečateni, FBI dobil 11 strani dolg ključ na papirju

Oddelek: Novice / Varnost
4920038 (10713) cegu
»

Nekaj mojih Web dizajnov

Oddelek: Izdelava spletišč
201837 (963) Tody
»

Bottom & top bg image v tabeli

Oddelek: Izdelava spletišč
5842 (842) iMark
»

Še ena tema...oceni stran

Oddelek: Izdelava spletišč
171680 (1422) cahahopie

Več podobnih tem