» »

Nekaj mojih Web dizajnov

Nekaj mojih Web dizajnov

jones ::

Zanima me vaše mnenje. (upam da nisem zgrešil teme)







  • spremenil: jones ()

Icematxyz ::

Zgleda spodobno.

c3p0 ::

Če so res tvoji in ne predelava TemplateMonster ipd., zelo dobro.

jones ::

V celoti moji. Imam še vedno .psd dokumente tudi ;)

Vice ::

Prvi cool samo preveč informacij natlačenih na enem mestu
Drugi Cool samo ne vem zakaj bi ga uporabil
tretji in četrti me preveč spominjata na 90

BALAST ::

Dovolj vpadajoče, da je zanimivo in prijetno na oko.
Nam lahko zaupaš s katerimi programi to obdeluješ?

dinozaver7 ::

Photoshop največ najbrž, glede na to da ma .psd fajle :P
:P

bluefish ::

Prvi dve sta še nekako OK, čeprav malo preveč zgoščeni in nakičeni. Tista zadnja pa ni za nikamor.

Kar tako naprej. Malo si še preberi o trenutnih smernicah oblikovanja za splet,...

dba ::

save the pixel :D (pametna knjiga za prebrat namreč...)

hamax ::

Izdaj jih pod gpl, pa bomo ponucal :D

;-) ::

Zadnja zgleda tako da je narejena za kak torrent tracker.

damjan11 ::

Tvoje?
Ne vem sicer zakaj bi pisal noter " Lore ipsum itditd..." Ampak ko se jaz spravim narediti kaj, potem to ne pišem noter ampak napišem samo tekst.

Matek ::

Tvoje?
Ne vem sicer zakaj bi pisal noter " Lore ipsum itditd..." Ampak ko se jaz spravim narediti kaj, potem to ne pišem noter ampak napišem samo tekst.
Očitno nisi ravno vešč v dizajnu. Lorem ipsum je splošno uveljavljen tekst, ki se ga zelo pogosto uporabi, kjer želiš poudariti dizajn nekega izdelka, vsebina (kaj piše) pa ni pomembna. Tole je idealen primer. Namesto naključnega teksta v slovenščini daš pač noter Lorem Ipsum, med drugim tudi zato, ker je v jeziku, ki ga velika večina ljudi ne razume, tako da se nikakor ne morejo zamotiti z branjem.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

damjan11 ::

No okey.... so uredu razen zadnje.

#000000 ::

Že dolgo obstaja tudi lorem ipsum generator, kokr vidm celo slo verzija KLIK

jones ::

Prvi dve sta še nekako OK, čeprav malo preveč zgoščeni in nakičeni. Tista zadnja pa ni za nikamor.

Kar tako naprej. Malo si še preberi o trenutnih smernicah oblikovanja za splet,...


A imaš mogoče kakšen nasvet kje bi si lahko prebral o smernicah oblikovanja. Kakšna spletna stran, knjiga, revija?

LeLa ::

Prvi dve sta še nekako OK, čeprav malo preveč zgoščeni in nakičeni. Tista zadnja pa ni za nikamor.

Kar tako naprej. Malo si še preberi o trenutnih smernicah oblikovanja za splet,...


A imaš mogoče kakšen nasvet kje bi si lahko prebral o smernicah oblikovanja. Kakšna spletna stran, knjiga, revija?



http://www.smashingmagazine.com/ ;)

Icematxyz ::

Smernice oblikovanja? Zakaj bi se s tem obremnejeval. Poglej najbolj obiskane strani na internetu pa boš videl da marsikatera med njimi ni neki "biser" oblikovanja.

Tako da smernice že ne rečem da je pametno se s tem obremenjevati da štancaš neke trenutno aktualne zadeve ven. Ampak drugače pa sam postavljal smernice pa bo še najboljše.

blackbfm ::

Odvisno. Če ti ni prirojen čut za barve in oblikovanje potem se je boljše držat nekih smernic.

Icematxyz ::

Odvisno. Umetnost ni nujno da je vedno "lepa".

Seveda dan danes če si služiš kruh z njo skoraj mora biti. Pa vendar... Zavoljo debate boljša je unikatnost ki pa ni treba da je sedaj na meji med božjim razodetjem in stvarnostjo ampak pač da je tvoje delo. Ti si si tako zamislil in takšno je. In to "tržiš".

Lahko pa izključno seveda kopiraš ideje ki jih vidiš.

Največkrat boš pa nekje vmes. Torej kje najti smernice? Najbolje kar z uporabo interneta in obiskovanjem sletnih strani. Torej smernica je med že videnim in tvojo idejo ki se ti porodi v glavi. Tam vmes jo išči. "Smernico". ;)

Zgodovina sprememb…

Tody ::

Jones če še nisi poglej sitepoint.com http://www.sitepoint.com/books/design1/


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pravilni pomen in uporaba značk ter atributov

Oddelek: Izdelava spletišč
111222 (1019) marjan_h
»

Dodajanje ventilatorjev

Oddelek: Pomoč in nasveti
111095 (764) vir
»

Zvočna izolacija za bass zvočnik ?

Oddelek: Kaj kupiti
71854 (1602) boset
»

box

Oddelek: Izdelava spletišč
11844 (684) ViperR

Več podobnih tem