» »

telefon z dobro kamero in koledarjem

telefon z dobro kamero in koledarjem

CaqKa ::

Iščem telefon ki bo imel dobro kamero, dober koledar, blue tooth, modem, gprs, modemsko povezavo gprsa preko bluetootha.

razširljivost s kartico je dobrodošla.
že kar lep čas imam nagledan siemens s65, ki kot vidim ima še vedno najboljše slike slike,
sem pa danes na mobisuxu zasledil tudi samsung d500, ki ima skorajda primerljive slike, ampak glede na galerijo ima ultra dober vmesnik za koledar slika1 slika2.

aja. pa nočem symbiana.
zanima me če poznate kak telefon, glede na zgornje kriterije.
pa če kdo mogoče ve kje bi tega samsunga lahko v roko primil in se sprehodil po menijih, potestiral bluetooth ipd?

ganzi ::

Hm, js sm si nabavu Samsunga SGH z130:
Kamera je dobra 1MP, koledar je tudi vredu sinhronizacija s PC deluje super, bluetooth ima, gprs tudi, za modemsko povezavo gprsa preko bluetootha pa pojma nimam, , UMTS, ki ga pa itak ne bom uporabljal.
Reže za spominske kartice nima ima pa 48 MB pomnilnika (par mp3-jev se seveda spravi gor), meni zadostuje je pa res odvisno od potreb in včasih bi kartica prišla prav.
Odzivnost telefona je zelo uredu, ni zaostajanja.
Slovenskih menijev nima kar me niti ne moti, zelo pa me moti, da budilka ne deluje, če je telefon izklopljen, koliko drži baterija pa še nevem.

Ne vem ali izpolnjuje vse tvoje pogoje :) če te pa še kej zanima pa vpraši.

LP,

ganzi ::

Aja še neki sm pozabu kar zna bit zelo moteče, če te nekdo kliče pa se ne želiš oglasit, se ne da utišat zvonenja ;(( edino kar lahko narediš je da ga dobesedno skenslaš :P ali pa pustiš telefon zvoniti.:\

In še tole: Klikni
In ja je zasnovan na samsungu d500.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: ganzi ()

melkiad ::

čaw!Mene pa zanima kako se daje mp3 melodije na telefon?Namreč tudi jaz imam samsunga sgh z130 in je super samo tega ne znam.Prosil bi za odgovor-hvala lepa.

CaqKa ::

kaj zaboga ima to veze z tole temo?

preberi si prvo točko drugega člena pravil

SavoS ::

@Caqka...poglej za telefonom NOKIA 6680, KLIKOT
mogoče je pa to kar iščeš......
Podpis..... Kdo mi je vkradu podpis???

Matri[X] ::

melkiad: preko bluetootha? Kako se to na telefonu vklopi pa pise v navodilih za uporabo. Potrebujes pa tudi na racunalniku bluetooth, zato je pametno kupit Bluetooth adapter v obliki USB kljuca.

cune ::

js bi kupu al kšno nokio iz serije 66 al 2330, al sharpa gx30. prvi ki so mi prišli na misel.

pri nokiah pa ti ne paše symbian čeprav se mi zdi osebno kul, sharp pa ima neverjeten display. spet osebno mnenje. 256k barv. ima 1 mega fotoaparat z bliskavico, spominsko kartico.... meni se zdi kul. edino antena je malo moteča sam jo lahko zamenjaš z uno "odrezano".

poglejte si www.telefonino.net (za vse ki ne znate it... pritisnete na schede techice in pol si izberete proizvajalca itd.) mal si poglejte kaj vse prihaja vn

cune ::

popravek... nokio 3230...

CaqKa ::

3230 a ni to ona pink igračka?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Pokvarjena slika (radeon)

Oddelek: Zvok in slika
6839 (742) Blinder
»

2 problema- bitdefender, kalonline ne znam ju rešiti sam

Oddelek: Pomoč in nasveti
71021 (919) norc
»

[C++]Programa noče prevest?

Oddelek: Programiranje
191397 (1248) snow

AC97 ne zazna mikorofona, slusalke pa ja

Oddelek: Zvok in slika
6800 (734) Senitel
»

BENQ DC2300

Oddelek: Zvok in slika
281651 (1332) Caligula

Več podobnih tem