» »

Računalnik se resetira ali ugasne

Računalnik se resetira ali ugasne

Nem0 ::

Moja konfiguracija je plata P4P800-E grafična radeon 9600XT procesor 2.8 1024 rama težava se mi je pojavila mogoče 2 tedna nazaj in sicer ko poženem igro se mi računalnik resetira ali v kaksnem primeru še celo da se mi ugasne ponovno ga lahko prižgem nazaj samo če izklopim stikalo na napajlniku ter ponovcno vključim. Čeprav imam z grafično tudi probleme (ventilator se ne vrti) vendar mislim da to nebi smel bit vzrok ker prej se mi tud ni vrtel ampak da bi mi zaradi tega računalnik resetiral se ni nikol naredil drugače se pa resetira tud včasih tud kar tako sam od sebe naprimer pri gledanju filmov itd.. Če ima kdo kaksn dobr predlog se priporočam LP.
Am,am brez ideje ;)

Skoky ::

Kupi si boljši napajalnik.
Men se je isto dogajal, dokler ni zadeva čist crknla.
Ko sem nabavil boljši napajalnik problemov ni več.
(a ja pa še plato mi je mimgrede skurlo, k sem prepozno zamenjal).

LP
CARPE DIEM!

Nem0 ::

hm zgleda da bom res mogu mal kr se tiče napajlnika sprobat a je možno da bi mi tud zard napajlnika kaksne igre počasneje delovale ali pa kj podobnega ker imam probleme tud z temu počasno nalaganje itd...
Am,am brez ideje ;)

Skoky ::

Možno. Kakšen napajalnik pa maš?
Vsekakor bi si jaz na tvojem mestu sposodil kak boljši
napajalnik pa ga probal not vtaknit.
CARPE DIEM!

Nem0 ::

Linkworld LPK6-300WP je model napajalnika
Am,am brez ideje ;)

marnit ::

Znal bi bit napajalc. Kupi enga kvalitetnega in močnega preko internetne trgovine (priporočam lc 550w) in če bo še isiti problem s novim napajlcom ga nes nazaj (maš pravico v 15 dneh vrniti robo brez obrazložila).

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: marnit ()

Nem0 ::

Ja sm se že malo sprehajal po trgovinah pa malo povpraševal glede napajlnikov tkoa da obm verjetno tako naredil.
Lp
Am,am brez ideje ;)

.:n3j0:. ::

Jst imam pa tak problem, da ko racunalnik ugasnem se mi sam po npr. 5-10sek kar sam ponovno zazene,pa ceprav sem ga ugasnil.
Kaj je narobe oz. kaj je treba popravt?


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Računalnik se včasih ne zažene

Oddelek: Strojna oprema
14677 (539) filip007
»

PC za 300€

Oddelek: Pomoč in nasveti
316218 (5796) opeter
»

Računalnik se ne zažene (strani: 1 2 )

Oddelek: Pomoč in nasveti
884967 (4356) Janac
»

Recenzija poceni napajalnika kaže vse pomanjkljivosti (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Novice / Matične plošče
15337083 (32191) amigo_no1
»

Antec ali Enermax?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
422889 (1854) tha_man

Več podobnih tem