» »

Dlančnik

Dlančnik

usavko ::

Mene zanima, če sploh obstaja dlančnik, ki bi imel :
gprs,
fotoaparat,
režo za razširitveno kartico,
wlan.

Če obstaja, bi prosil, da sporočite, kateri dlančnik! Hvala

sreckom ::

usavko ::

Ja hud je dost!! Kaj pa kvalitetn? A se ga splača kupt?

usavko ::

Ja, amapk ta nima wlan.... kar me pa dost mot, ker mam duma ruter k podpera wlan, pa bi blo res ql, če bi ga meu

Caligula ::

Pozabi na GPRS. Itak se prek Bluetootha dlancnik poveze na telefon-GPRS.
Kupi kakega Della novega ali pa HPja. So ugodni in majo vse kar rabis. Dlancniki z vgrajenim GPRSom so zgresena zadeva. Sam se eno SIM kartico dodatno pol rabis-in s tem se eno narocnino,..

Saj majo vsi spodobni telefoni Bluetooth drugace zamenjaj telefon.

Poglej malo kaj je kje v akciji od Povket PCjev z WIFIjem in Bluetoothom. Fotoaparate imajo bolj take povprecne vsi po vrsti tako, da se tudi ne pricakuj cudezev ampak predvsem tako za po mailu malo posiljat.

Meamoto ::

Priporočam ti HP rx3715. Imam ga sam in sem več kot zadovoljen. Sicer nima GPRS-a, ampak kot je že rekel Caligula, se lahko na telefon povežeš prek Bluetooth-a ali IrDa.

Fotoaparat je kar je, ampak prav dosti ni za pričakovat od takšne stvari.

Cea pa se mi zdi okrog 95k.

Caligula ::

Imam prav tega HPja trenutno in je odlicen nakup za ta denar. Sploh pa tudi baterija zdrzi fenomenalno dolgo pa se zelo kompakten je.

usavko ::

Jst sm hotu ubistvu met dlančnik namest telefona, ker dveh stvari ne bi vlaču. Sej qtek je res ql, sam wlan mu manka.... Ker recimo men bi blo ql, če bi meu sony ericsson p900 windows sistem, ne pa njihov, k je res počasn in bedn... Uglaunem si želim mobitel in dlačnik v enem... hvala useen
Glede mobitela je pa tko, mam z1010 in bi se ga rad na vsak način znebiu, ne splača pa se mi nou telefon kupovat, k bi dau zanj v prosti prodaji vsaj 50k, ta denar bi pa raj dodal (no ja še mal več) za dlačnik, v tem primeru qtek

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: usavko ()

primzi ::

Caligula:

ali poznas kak program, ki bi deloval na iPaqih in bi omogocal da imam bluetooth mobitel v nahrbtniku, dlancnik pa uporabljam za prostorocno telofiniranje?

P

Mikrohard ::

Na tvojo vprašanje je trenutno le en odgovor: qtek 9090... ima vse, kar si naštel. Dobiš ga pa pri mobitelu v akciji za 120k sit (če jih še imajo kaj na zalogi).

billy ::

HP ima tudi... h63xx model. je cenejši od qteka pri mobitelu, 99 "samo"

karantan ::

no mene pa zanima zakva folk sploh kupuje dlancnike. nj raj se ene 100k prsparajo pa kupjo notebook k je 100x bol ane. itak je dlancnik full neuporabn no saj men se tko zdi. kva pa vi mislte
If you don't understand something, please read Help. If you still don't understand something, please read help again.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Dlancnik

Oddelek: Kaj kupiti
111479 (1321) AntiC
»

Mnenja o Yakumo PDAju

Oddelek: Strojna oprema
8996 (892) Caligula
»

Dlančniki (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
905097 (4289) Caligula
»

Sony Ericsson P900

Oddelek: Mobilne tehnologije
212209 (1960) PrimozR
»

Kateri mobitel? (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
544122 (3559) Gandalfar

Več podobnih tem