» »

Nakup PC opreme preko spletne trg. DA ali NE? ? ? ? ?

Nakup PC opreme preko spletne trg. DA ali NE? ? ? ? ?

SynTax64 ::

Glejte zadeva je sledeča!

Rad bi si nabavo rame in sicer 2 × 512 MB, ter eno
graficno kartico npr... Radeon 9550,9600,9800...

Te stvari bi rad kupo preko spletne trgovine pa me zanima ce
je varno kupovati preko spleta za tak denar ali bi bilo boljse iti
osebno v kaksno racunalnisko trgovino! ;( ;( ;( ;(

V mislih imam trgovine Comtron, Mimovrste, Enaa...

Kje je kupovati najbolse ter kak je z garancijo?
Ima keri izkusnje s temi trgovinami ? ? ?

Zdaj ce kupim graficno preko Comtronove spletne
trgovine mam garancijo tudi ce grem osebno v katero
Comtornovo trgovino ali kak, ker vcasik vejo kaj komplicirati
v Comtronu glede garancij? ? ? >:D >:D >:D

HVALA, za odgovore ! ! ! !
0:) 0:)

meatwaad ::

Jaz nakupujem tako ze vec let in samo enkrat sem posiljal nazaj v garancijo (KFM) in je bilo vse ok. Pa na dom ti vse prinesejo in postnina je ponavadi zastonj za nakupe nad 15-20k. Ce si v vecjem kraju pa je lazje/hitreje v trgovini ampak nimajo vedno vsega...

Tilen ::

Da
413120536c6f76656e696a612c20642e642e

ČIP 008 ::

Nakupovanje preko spletne trgovine je dandanes popolnoma varno.

SynTax64 ::

Kak dolgo se pa caka!
Če npr... danes narocim stvari kak dolgo cakam da jih dobim domov!
Ce je na zalogi ter ce ni na zalogi?
Ce ni na zalogi tepol s trgovine poklicejo da ni na zalogi ali kak je s tem ? ?
:8) :8) :8)

Wox ::

Pri Mimovrste maš itak poleg artikla napisano, če je na zalogi ali ni. Pri Enaa je, če se dobro spomnim tudi tako. Pri JAE prej pokličeš pa vprašaš če majo na zalogi. Za Comtron ne vem, ker ne vem kaj in zakaj bi tam kupoval.
Commodore 64

bastadu ::

Pa pri nakupu preko spleta so tudi določene ugodnosti, ki jih pri klasičnem fizčnem nakupu ni, in sicer če ti kupljena zadeva ni všeč, jo lahko brez razloga vrneš v 15 dneh in vrnejo ti denar...

SynTax64 ::

Aha, se pravi da je bolse kupiti preko spleta!

Najlepsa hvala za odgovore :) :)

Če ma še kdo kakse slabe oziroma dobre izkusnje z nakupovanjem preko spleta se priporocam!
;) ;) ;)

nodes ::

veliko rajši kupim preko spleta, ker se lahko v miru odločim in kupim. V trgovini je ponavadi tako, da tistega kar fiksno misliš kupiti po Murphiju nikoli nimajo.... potem kupiš podobno ali pa nekaj brez veze...samo to ni to.

bastadu ::

Jaz si ponavadi ogledam zadeve v trgovini, potem jih pa kupim preko spleta, kjer je dostikrat ceneje...

boštjan ::

določene stvari raje kupim v trgovini,kot pa prek spleta,četudi plačam dražje.Gre pa se za artikle,ki so velike narave in je vračanje spletni trgovini predrago.Tudi kupim v trgovini artikel,četudi je za jurja dražji,sploh takrat,ko se mi ne da čakat.
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

T(he) Boss ::

Jaz pa kupujem cisto nakljucno, ce je kira trgovina na dosegu roke in ima vredi cene, te grem osebno, ce pa je katera spletna ugodnejsa, pa tam. Ceprav dvomim, da bi monitor kupil preko neta. Kar pa se tice vracanja zadev v garancijo so na mimovrste zelo vredu. :D

klemen22 ::

Moje mnenje je tako, da je za neke manjše stvari spletna štacuna idealna. Vendar pa je bolje da za neke dražjo robo (prenosnik..) greš neposredno v trgovino, si ogledaš, sprobaš in kupiš. Sem jaz enkrat prek spletne naročil digitalni fotoaparat (Canon Eos300d). Ko sem dobil na dom in odprl zgornjo embalažo sem videl oz. se je kar vohalo, da je bila roba že šerana. No ok sem si reku, odprem škatlič, sum je bil potrjen, urejeno je bilo tako kot da bi romalo na že ne vem koliko naslovov. Seveda sem zadevo vrnil. Pa podoben pripetljaj (+ to da še nekaj ni delalo) sem imel še en. Jaz v spletni trgovini ne kupujem robe nad 30k sit več.
Motiti se je človeško, odpuščati pa božje. Torej ti odpuščam ;)

T(he) Boss ::

No, jaz sem pa tudi digitalca kupil v spletni trgovni (cenea nekaj cez 100 jurjev) pa sem zadovoljen, ce pa koga zanima katera trgovina je bla, pa lahko grem pogledat 8-)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Spletna trgovina Comshop (izkušnje...) (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Kaj kupiti
14423024 (9648) Ganon

Računalniške trgovine dobre/slabe izkušnje (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
5636503 (32534) Niet1986
»

Mimovste - osebni prevzem (strani: 1 2 3 4 5 6 7 8 )

Oddelek: Kaj kupiti
368170496 (155326) zoot
»

COMTRON

Oddelek: Kaj kupiti
304344 (3263) fahrenGONE

Več podobnih tem