» »

Vprasanje glede zvocnih kartic

Vprasanje glede zvocnih kartic

Crni_Dejan ::

Imam zvocno kartico SB 5.1 in na plati NF7-s 5.1 integrirano.In me zanima ce je kaksna moznost da bi imel obe aktivirane, mam 2 boksa in 5.1 genius HT.ker ce prevezem na razdelilc in preizkusam vse tri lukne ne pridejo boksi do izrazne moci,ki jo majo.
Hvala

filtr ::

hm...ves kva sem jes naredu v takem primeri,ko nisem imel dvolj kabla da bi povezu dva stolpa na zvocno....?...obadva kabla sm prerezu, pa sm povezou skupej kabla brez razdelilca, pa ni bilo slisat nobene razlike v zvoku:D ker ce das razdelilec, dost moti frekvenco, pa se ni tako dobro skupaj staknjeno,(činč pa razdelilec.) lahko prabas tako, imas pa moznost dveh kartic,vendar je tista integrirana zelo zelo slaba....dokaj bolsa je tvoja ki jo imas na PCI... Tako da ce deluje tisto kar sem ti napisal, zgoraj imej tako ne...drugace pa imas v nastavitvah v nadzorni plošči pod system, potem jezicek hardweare, potem pa imas gumb ki pise device maneger. Tam notri poicsi zvocno kartico ki je integrirana in klikni z desno misko gor, pa klikn enable. Nato restartiraj racunalnik, in moralo bi delovati.>:D
jah takle mamo, talke se gremo, pa nkar ne porajtj:)

Dr Evil ::

Se da,le v programu winampu,foobaru al katerega pač uporabljaš moraš definirat,katero zvočno uporabljaš.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Dr Evil ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Zvočniki Genius 5.1 ne delujejo pravilno

Oddelek: Pomoč in nasveti
353440 (2970) connel
»

Katero zvočno kartico za 5.1 sistem?

Oddelek: Kaj kupiti
231800 (1418) Nevihta
»

Kako povezati dvojne zvočnike

Oddelek: Zvok in slika
112083 (1714) angel_viking
»

Zvočna kartica - ''dvojni'' zvok?

Oddelek: Zvok in slika
222960 (2456) ArchNem
»

2 zvočni na 1x

Oddelek: Zvok in slika
191426 (1059) juhartg

Več podobnih tem