» »

Pluta kot zvočna izolacija?

Pluta kot zvočna izolacija?

plavko61 ::

Za in proti?
Vprašanjeje tudi kje kupiti 1cm debele plošče?
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Jan987 ::

a mogoče kdo pozna še kakšno drugo zvočno izolacijo?

kronik ::

stiropor, brezracni prostor, steklena volna .. odvino kako izolacijo rabis :P

plavko61 ::

Po moje mora biti material čim bolj gosti. Dvomom v stiropor ali stekleno volno.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

Keyser Soze ::

Avtoakustika veliko da na zvočno izolacijo pločevine, tako da se kar dobro pokrije z računalništvom. Če pa malo bolje pomislim, pa se mi zdi, da ima po novem v Trzinu firma Kalcer zastopstvo za izdelke firme Decibel(ali nekaj v tem smislu). Oni so specializirani za zvočno izolacijo na področju strojništva(proizvodne hale, stroji, kabine,...) In imajo tudi širok(zelo širok) spekter izdelkov, ki se uporabljajo za dušenje vibracij in preprečevanje širjenja zvoka(odboji) preko raznih pločevinastih izdelkov. Od gume, filca, pene, premazov in raznih kombinacij.

Pokliči pa vprašaj.

P.S.: KAr se tiče pa plute. ZAkaj pa ne. Samo da ni pretrda, še boljše če je pa kombinirana mehka, trda. Problem je le gorljivost in pa luščenje oz. lomljenje.

Zgodovina sprememb…

Jan987 ::

JST BI IZOLIROV RACUNALNIK

KraP ::

Sicer nevem kako se rece ampak mi je kolega dal za izolacijo cevi pri klimi,taka crna .
verjetno bo kdo vedel pravi izraz!

LP KraP

Keyser Soze ::

Uf, to je tisti penjeni PU se mi zdi. A ni to čisto navadna pena, kot jo dobiš ala skoraj povsod. Za embalaže, polnilo za avtomobilske sedeže, ipd. Plama-pur vem da dela te zadeve.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Izolacija sobe za vaje z bendom

Oddelek: Loža
133298 (2913) LeQuack
»

zvočna izolacija sobe

Oddelek: Zvok in slika
127131 (5781) 66ales
»

Zvočna izolacija

Oddelek: Zvok in slika
133515 (3170) vuce
»

kaj uporabiti pri zidavi stanovanja?? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
5018166 (17234) madmitch
»

Zvočna izolacija sobe

Oddelek: Loža
1610980 (10672) Brane2

Več podobnih tem