» »

Gamepad

Gamepad

LukaVi ::

Kateri gamepad bi mi priporočili v vrednosti do 10k (pa povejte tut kje se da dobtit tistega, ki ga priporočate)
lep pozdrav

Alexius Heristalski ::

Logitech Rumblepad 2, za 8 jurjev sem ga kupil v Funtechu. V kakih spletnih trgovinah se verjetno da dobiti še ceneje, poguglaj malo.
fantje, ni blo slabo, samo dajte še v herbicidščini

jRk0 ::

Jaz mam Thrustmaster Firestorm Dual Power 3, stane nekje 8k sit, pa je super! Force feedback, 2 analogni palcki, izdelava je kul, gumbov ful dosti, v glavnem jaz sem ful zadovoljen. Najbolj sem pa z njim spilal avtomobilske simulacije pa arkade, ker pr simulacijah sem z obema palckama vozil (ena gas bremza, druga sofiranje) in sem super vozil:) V LFS sem normalno dirkal proti drugim z volanom:)
You fuck up once, you loose two teeth.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: boštjan ()

DominusSLO ::

Jaz sem jih sprobal že nekaj in največ časa imam thrustmaster firestorm dual power 2(več kot 2 leti). Oblikovno je malo drugačen od tistega za playstation ampak ta oblika je meni boljša(lepše sede v roke). Verjetno sem pristranski:8)
Lahko najdem le 1 minus. To je odlepitev plastične prevleke analognih ročic po mesecih intenzivnega igranja, kar pa ni moteče.

Mislim, da je dual power 3 čisto isti, le novejša revizija. Izogibaj pa se thrustmasterjevega podobnega modela rdeče barve, z nalepkami od ferrarija. Imena se ne spomnem ampak je zelo podoben playstationovemu. U glavnem ga je imel en kolega in je šel hitro po slabem. Predvsem analogni ročici sta mehkejši, kot pri dual powerju 2 in 3 in sta hitro odpovedali.

LP

boštjan ::

izbrisal poste,kjer je bilo govora o podlogah za mišaka,tak da ne bit jezni tisti ki vidite svoje poste rdeče;)
NF7-S,2500+@2200MHz,MSi 5900SP,LCD Philip 190X6,Maxtor DM+9 120GB SATA,
2*256 3200/A KHX, PSU 420W DF chieftek

nodrim ::

rajš kupi Playstation DualShock 2 pad ... in PS2 to USB konverter .. te bo prišlo lih nekje okol 10 kSIT pa boš imel enga najboljših padov, ki ga boš lahko komot uporabil tudi pri frendu na PS2 :D


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri gamepad do 6k sit???

Oddelek: Kaj kupiti
61110 (1053) damirez
»

Kje dobiti super mario(original)?

Oddelek: Igre
212423 (2022) Bob Rock
»

PES3

Oddelek: Igre
371932 (1135) Ethan
»

Metal Gear Solid 2 za PC

Oddelek: Igre
211024 (855) Fury
»

Gamepad

Oddelek: Kaj kupiti
7903 (870) Lethal-Angel

Več podobnih tem