» »

klik z desno

klik z desno

droid ::

ko na nekatere stvari na disku kliknem zdesno zamrzne windows xp.
kaj nardit ker se mi ne da nanovo nalagat windowse?

Hvala.

Matev ::

ne klikat z desno
uporabi tipko na tipkovnici
med controlom in altgr-jem

droid ::

sem že probal isto. zamrzne pa ko kliknem sliko ali video.
in ko čakam nekaj časa se pojavi to:

Myth ::

Pa kaj imate to neki program DrWatson??? :\
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

droid ::

to nimam pojma od kje je prslo

Myth ::

Briši takšne programe dol. In sicer kot se spodobi - nadzorna plošča, dodaj/odstrani programe. :\

btw, preskeniraj računalnik za spywareom, virusi in podobno navlako. ;)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Myth ()

droid ::

tam ni nobenega dr wotsona

Myth ::

Ja, nekje na disku mora biti ta drwatson.exe , uporabi iskanje. ko najdeš pa lahko komot mapo zbrišeš v kateri je, ampak pazi da je mapa mišljena kot tale program not v njej edino. da ne boš kakšne sistemske brisal. :8)
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

droid ::

ta drwatson je v system32 in ko kliknem gor z desno kaj se zgodi?
zašteka!

McMallar ::

DrWatson je v windowsih že od verzije 3.1. Program naj bi nekako skrbel za nadzor nad sistemom - je pa res, da ni nič vreden. Mi je sesul sistem, ko sem naložil Sygate Personal Firewall. Izpisal error in na disku c se je količina praznega prostora zmanjšala iz 4GB na 0GB.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

Kr nekdo ::

men dela isto, če pa kliknem z desnim na fajl v total commanderju mi pa tega ne naredi

a je kje kaka opcija da se vgasne tega drwatsona

droid ::

tudi jas sem si že prej namestil total komander s tem je dosti bolše

nokia6310 ::

mallar zakaj pa se ta program DrWatson sploh uporablja?
Vprašam zato ker me zanima kaj si potem naredu ko si mel 0 gb prostora kako si potem dobil 4 gb nazaj?

McMallar ::

Glede na to, da sem na dial-up liniji se mi ni dalo iskati odgovorov po netu. Na disku nisem mogel najti datotek, ki jih je watson naredil -> Ghost particije in problem je bil rešen.
Why can't a programmer tell the difference between Halloween and Christmas?
Because OCT31 = DEC25

droid ::

jas sem v system32 z total commanderjom zbrisal dve datoteke od drwatsona samo so se takoj pojavle nove

Kr nekdo ::

no situacija je sledeča

sem naredil tak ko piše tukaj

sicer je res da mi več ne zašteka za 1 minuto in melje ampak mi takoj napiše napaka program explorer.exe, nato mi vzame celotno namizje in ga potem takoj nazaj pokaže

jeb.... xp:( :( :(

Highlag ::

DR Watson je programček, ki ga okna zaženejo ko pride v oknih do napake. Program zbere raspoložljive podatke (dump spomina, aktivni procesi...) in jih zapiše v datoteko. Če je zagnan pomeni, da se je nekje nekaj sesulo. Brisat programe kar povprek brez, da ugotoviš za kaj sploh so je popolna neumnost in ponavadi vodi do drugih napak.

Glede napake pa:
Takole preko palca bi rekel, da imaš sesut register. Ko klikneš desno tipko Explorer pogleda katere vrednosti naj prikaže v meniju v register. V ta meni naložijo vrednosti tudi programi, ki si jih naložil sam. Če si kakšnega zbrisal je mogoče, da ni pravilno počistil za sabo.
Never trust a computer you can't throw out a window

droid ::

sem pogledal pod add/remove programs sem vidu dr. divx in sem se takoj spomnu da me nekaj zajebava sem ga zbrisal in zdej dela brez problemov:)

Kr nekdo ::

spet jaz, tokrat rešeno

pr men je tut bil Dr.Divx kriv, kak sm ga uninstall pa dal registre na stare nastavitve mi dela vse BP.

ampak še zmer mi pa ni jasno kak lahko en program uniči tako stvar, je pa res da je bil trial in že potekel, dr. divx mislim

thanks everbody

:)) :)) :)) :)) :)) :))


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM-ov Watson študira medicino (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9928658 (16062) Kenpachi
»

PC zmrzuje samo v winsih

Oddelek: Pomoč in nasveti
372243 (1917) donfilipo
»

Dr.Watson Debugger?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61572 (1276) Wolfman
»

Windows bodo dobili črno skrinjico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
747090 (5492) MrStein
»

Tezave pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
9976 (876) Elton

Več podobnih tem