» »

Dr.Watson Debugger?

Dr.Watson Debugger?

rob 3000 ::

Zadn cajt mi je začela mapa v katere downloadam file ful štekat. pol je začel tak štekat da je raziskovalec kar zaštekal da sm ga moral ugasnat. kasnej sem mapo za downloaded files odprl in jo pustil na miru, čez nekaj cajta je zafriznila in zaštekala, nato se pojavi opozorilno okence v windowsih:

Dr.Watson Postmodern Debugger has encountered a problem and needs to be closed. We are sorry for the inconvinience.

Zdaj sploh ne morem priti v to mapo kar koli iskat! A bi lahka bil to kakšen virus al kej podobnega šita? al je kej druga?

Hvala za pomoč!

rob 3000 ::

Pa dal sm tudi za viruse preiskat pa ni nič našl.

roli ::

A ti pol tut namizje zgine?
Lp!
http://www.r00li.com

rob 3000 ::

1. napisu sm narobe: DrWatson Postmortem Debugger

2. men sam mapa zašteka tak da raziskovalec zablokira

Sam sem neki na netu najdu da je to program od windowsa in da je napaka pri sp2 ki jebe, ne vem pa kok se reši težava

roli ::

Ja jst sem mel pa težavo,da so izginle vse ikone na namizju pa mapa se je nehala odzivat.
Pol sem pa foratiral pa je delal.
Lp!
http://www.r00li.com

MortalL ::

Imel sem podobne tezava, nato pa sem ta program (Dr.Watson) preprosto disejblal. Zaj mi deluje priblizno 14 dni brez opozoril in napak (vsaj javi jih ne). Tu imas link kako ga onemogocis: Dr.Watson
Ce ti bo pa zaradi tega sistem se bolj nestabiln, pa ga raje vklopi nazaj. Zgubit mislim da nimas nic, formatiras se vedno lahko.:P

Wolfman ::

Ja ta je res eno sranje kak debugging dej. To so microsoftovci vgradili virus in samo za sranje je;)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

IBM-ov Watson študira medicino (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Znanost in tehnologija
9929980 (17384) Kenpachi
»

PC zmrzuje samo v winsih

Oddelek: Pomoč in nasveti
372352 (2026) donfilipo
»

klik z desno

Oddelek: Pomoč in nasveti
181586 (1349) Kr nekdo
»

Windows bodo dobili črno skrinjico (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Operacijski sistemi
747312 (5714) MrStein
»

Tezave pri zagonu

Oddelek: Pomoč in nasveti
91036 (936) Elton

Več podobnih tem