» »

Obarvati imena datotek v folder wiew WinXppro

Obarvati imena datotek v folder wiew WinXppro

IgorGrozni ::

Ko pregledujem vsebino direktorijev, bi mi zelo prav prišlo, če bi lahko z drugačno barvo označil različen status dokumentov ( e.g. rdeča-opravljeno, modra-tekoče, zelena... ipd).
Če bi lahko že v pogledu na listo dokumentov v posameznem direktoriju, ki se izpiše na ekranu, videl razmerja med posameznimi vrstami, statusom ipd..

Vprašanje je: Ali obstaja kak preprost način za barvno označevanje v WinXpPro,... če je možno, kako ?
Preden se zapodim v branje navodil za Xp;(( (tik-tak,tik-tak,...) in ugotovim, da to ni mogoče.
Hvaležnost garantirana 100 %. ;)

LP.IgorGrozni

borchi ::

a misliš neki takega kot emblems v gnome/nautilus-u?

verjetno ma kej takega tut winxp?! al more bit nujno barva texta?

drugač pa ne razumem, od kod bo pa explorer dobival podatke o statusu dokumentov?
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()

IgorGrozni ::

Zajebavaš borchi ? CCCC. To pa ni lepo.:|

LP.IgorGrozni

borchi ::

???
l'jga

IgorGrozni ::

Sorry, wrong number ! :8)
Videl samo prvi stavek na ekranu,...pa pomislil na debato, .linux suks, sem izjavil tam >:D ... Eni so zlopamptila... Sorry again !:D



Z tem, da bi jaz obarval imena dokumentov, bi jim določil status. Samo to in nič drugega !

Lp.IgorGrozni

harvey ::

za encrypted in compress files or folders se da nastavljat barve v Win XP za ostale pa močno dvomim, da obstaja kak programček, ki bi to označeval.

Borchi kak ini file bi to znal. Podobno kot je v tej ini datoteki podatek kakšna naj bo ikonca folderja ali pa slikca za podlago.

borchi ::



a tak način ti ne bi bil dovolj? to bi se verjetno moralo dat narest tut v winxp (sej se da ikone spreminjat folderjem ipd.)?
l'jga

IgorGrozni ::

Optimalna in sprejemljiva rešitev bi bila spisek dokumentov, ki bi imeli različno barvo. Ikone so mi nepregledne-neuporabne(ne uporabljam).

Zanimalo me je samo , če ima WinXp nativno kako možnost barvanja imen filov. Če nima nativno, bom pač razporedil v direktorije, le en lep pregled bi bil, če bi lahko zajel hkrati tudi razmerja med posameznimi skupinami.

No big deal, this one ! Le če bi bila enostavna solucija (nativ), sem jo hotel uporabit. Racionalizacija časa pa ne dovoljuje predolgega ukvarjanja s tem zdaj,... mogoče pozimi.

Hvala vseeno,... oprosti borchi, še enkrat. Se sekiram:D tup,tup,tup..

LP.IgorGrozni


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Tišji in boljši PC za javno ustanovo

Oddelek: Kaj kupiti
131322 (1053) Zheegec
»

V kleti mi je zagorel bitumen, kako sanirati škodo?

Oddelek: Loža
71942 (1484) IgorGrozni
»

FAX modem-kako zadevo usposobit

Oddelek: Strojna oprema
151879 (1687) IgorGrozni
»

Katera od komp. crknila ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
91123 (984) IgorGrozni
»

Bad flash NF7-S v2.0

Oddelek: Strojna oprema
121595 (1357) tomaz321

Več podobnih tem