» »

3D Prophet2 MX VS. ABIT BE6-2

3D Prophet2 MX VS. ABIT BE6-2

pratka ::

Imam ploščo ABIT BE6-2 in procesor copermine 650 navitega na 845 Mhz do nedavnega pa sem imel tudi Voodoo 3-3000 in vse je delalo OK. Sedaj sem kupil 3D Prophet 2 MX računalnik sem formatiral in vse na novo naložil, ko sem naložil driverje za MX-a mi je v BIOS-u spremenilo nastavitve procesor mi je iz 845 Mhz nastavilo na 650 Mhz sploh ga ne morem več naviti tudi s povečanjem voltaže. Če pustim na 650 Mhz nekako deluje pa tudi takrat računalnik zamrzuje, kadar igram igre in se izklaplja.
Hvala za odgovor!:\

YiMMi ::

Daj povej kaj ti kaj zatika ko spilas spile:D

XCT ::

Meni včasih v CM Rally 2 slika poskoči. Pa ne zaradi prevelike resulucije. Samo ne vem kaj je krivo.
Web developer & designer
http://www.medialabs.info
http://nk-polskava.medialabs.info

Loki ::

Lahko, da se kaj krega s kartico (sam ne vem zakaj), probej resetirat BIOS (z stikalom na maticni plosci), pa se enkrat probej navit.

AndrejX ::

Ta Rally dela povsod same probleme. Slaba koda.

GoRunGo ::

CODEMASTERS:D

pratka ::

Sedaj se je zadeva nekoliko zalaufala, samo navijem ga lahko naveč na 715 Mhz prej, ko sem imel Voodoo3 sem ga lahko navil na 845 Mhz, mogoče je kriva voltaža.8-O

GoRunGo ::

tako kot ti je vrglo nazaj frekvenco ti je resetiralo tudi druge stvari, probaj vse ZELO fajn pregledat

Pepo ::

Poslusi, kaksen napajalnik pa mas? Je ze res, da MX ne rabi tolko toka kot GTS2, a ce si bil z Vodoojem ze na meji, pa ce je overclokani P3 temu se mal pomagau, zna biti, da ti zaradi tega vsa zadeva obvisi. Kasen je disk, kolko ventov mas? Ce mas 200W napajalnik, si po mojem glih na crti.

Belac ::

Ma glej jst mam tudi to plato pa mislim da nebi z menjavo grfične naredil kakšen velik BUM.Kot je reku gorungo preglej še enkrat temeljito bios.:\

OrlyTM ::

Ta rally spljoh ne dela takih problemov, je pa precej požrešn za grafiko ... drugač men dela čis vse OK ... nisem še igral boljšega rally-ja

lp
OrlyTM
--------------------------------------------------
<b>Fear is in The Eye Of The Beholder. Don't let it be You!</b>

Belac ::

ma colin je dobesedno ZAKON OD IGRCE.res da je požrešen in ful se pozna pri moči procesora!!!!!

GoRunGo ::

belac: to!|O

Belac ::

khm... HVALA!

--Switch-- ::

Resetiraj bios,baterijo ven pocakaj neki casa in probaj!
Lahko je tudi napajalnik presvoh-ceprav ge-force porabi manj energije kot voodoo...bu
Voltaze pa ne kr tako visat!!!!!

Samson ::

Velja za pratko... Povecaj voltazo cipseta na recimo 3.5 oz vec odvisno od potrebe. Odpisi, katera verzija plate je. Ce je 1.2 oz.2.0(kar verjetno ni, ker je v2.0 pri nas nedobavljiva). Ce je pa bok nedaj se kaksna starejsa z HPT366 kontrolerjem, potem te resi samo se update biosa in potem tole povisanje voltaze cipseta. MX kartice so bolj pozresne po napajanju, zato se pojavijo tile problemi. Na be6II v1.2 in 2.0 pa je abit ze po defaultu nastavil na 3.5 da te zadeve lahko spljoh laufajo. Osebno ti priporocan da nastavis takoj na 3.7, kajti nikoli ne ves koliko bo popapala...Potem pa se se od tu napaja se ram in podobno.

Srecno!
condom.com not found - load pregnant.bat - done :O)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Navijanje prescotta 3,0 - voltaža in FSB

Oddelek: Navijanje
261261 (1069) Pyr0Beast
»

Najbl navit proc. na forumu (strani: 1 2 )

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
544972 (3941) SkIDiver
»

Na koliko navit PIII 600?

Oddelek: Navijanje
8982 (893) TribesMan
»

PIII 700mhz & abit bx133 raid

Oddelek: Navijanje
17981 (849) tec
»

3D Prophet2 MX VS. ABIT BE6-2

Oddelek: Zvok in slika
151717 (1514) anxieux

Več podobnih tem