» »

ventilator brrrrrniiii.......

ventilator brrrrrniiii.......

cahahopie ::

Ventilator na grafični brni. Mal je razmjan in tako neki cajta brni, drugič ne. Brni gadno. Kak to odpravit? Kolk vem se ga ne da zategnat, ker kolkr vem ni nobenga šraufa.:D
Ta grafična je Monster Fusion z Banshee čipom, da ne bi mislil, da že moj Kyro2 joka.;)
  • spremenilo: cahahopie ()

faca9 ::

Živijo,

tudi sam sem imel podoben problem z ventilatorjem na Creativovi TNT2 ultra. Ko sem odprl ventilator in ga podmazal, so te težave izginile.

LP,
David

cahahopie ::

Hemm... morda bo, s čim pa si ga podmazo? Snov?
Šmir, WD-40?:D

asPeteR ::

Za začetek spricni z WD-40.

Če ne bo "prijelo" pa "šmir".:D

Marjan ::

men je tud brneu, pol sm pa mal olja notr dal (1 kapljico) in je nehu brnet, sam se je tud NEHU VRTET >:D

pol sem pa novga kupu!

in to je tisti crknu ki je bil orignal na CII procu!!! Se dobr da sem ga dal na grafo!

BlackHole ::

KAj se komu dogaja, da mu kabli, ki grejo vzadaj ven, brnijo. Jaz sem najprej mislil, da je kaj narobe z ventilatorjem v napajalniku ali pa da kaj druga vibrira, potem pa sem opazil, da če primem kable zadaj (samo nekatere) oz. jih malo prestavim, neha brneti. Zdaj jih moram samo nekako pripravit do tega, da bodo tiho.
Saj ne, da brni sam kabl, ampak verjetno vtič, kjer se dotika zadnje stranice ohišja. Najbolj mi nagajata najtežja kabla, to je od tipkovnice z PS2 priključkom in kabl za tiskalnik.

gorenc ::

imam isti problem, celo kabel od monitorja se mi tako trese da ga ne morem drzati;(

najvecji problem pa je s PS2 ker imam not misko na USB-->PS2 adapterju in brni ko helikopter, vsakih nekaj minut moram malce porukati potem pa je bolje. Ne vem kaj naj naredim, ohisje sem ze 2x popolnoma razdrl, ponovno prisraufal, maticno se enkrat privil na ohisje s tremi dodatnimi sraufi, izoliral notranjost ohisja in vse skupaj prelepil z armaflexom pa bolj malo pomaga.

frik ::

jst mam pa čist en drug problem ventilator je preglasn ker morm met največga kor tak da 3 ventilatorji kul jih mam so tak glasni da jih slišiš nadstropje nižje

Highlag ::

Mast je pregosta za mazanje osi ventilatorjev. Uporabi raje kapljico motornega olja, ki je ravno prav viskozno, da ne teče preveč. Drugače pa pomaga tudi, če odstraniš varovalko, ki drži rotor na mestu in izdelaš dodatno mikro podložko in jo vstaviš med ostale podložke, ki se nahajajo pod varovalko. Pri mazanju moraš paziti tudi na to, da nalepko, ki pokriva ležaj čimmanj poškoduješ, ker bo v nasprotnem primeru olje pricurjalo ven in nehalo mazati ležaj -> brnenje. 0:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Čuden zvok prenosnika po čiščenju

Oddelek: Pomoč in nasveti
10880 (547) solatko
»

Vprašanje glede klimatske naprave....?

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
133301 (2861) Spajky
»

Rad bi utišal računalnik

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
483579 (2603) jcb
»

Nadležno brnenje računalnika

Oddelek: Pomoč in nasveti
103157 (2987) daweedy2
»

Spomladansko čiščenje

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
153161 (2515) flashek

Več podobnih tem