» »

katere slušalke z mikrofonom

katere slušalke z mikrofonom

avtofrik ::

Ziv!
Kupujem nove slušalke z mikrofonon za uporabo v računalniku (telefoniranje preko P2P - za program SKYPE ali podobne...). Kaj predlagate? Katere mi svetujete. Fino bi bilo, če imajo dolg kabel, da se človek lahko pogovarja tudi nekaj metrov od računalnika, ali pa celo ,da so brezžične (potem ne računam, da so za tukaj predlagano ceno8-) ) Upam, da se kej uporabnega dobi do tam 4/6 ksit??

avtofrik ::

dejmo no fantje in dekleta? Me res zanima?

strictom ::

U.S. Blaster USB 360!
Klik

Sam si jih lastim in dobil sem jih pri lokalnem prodajalcu tehnike in računalniške opreme(Janus Trade d.o.o.)
Mikrofon je zelo kvaliteten in slušalke so tudi zelo dobre. Edino kar me moti da če jih dolgo uporabljaš se ti 'prilepijo' na ušesa. Samo ta problem je prisoten pri vseh slušalkah. Tudi pri bratovih za 10k SIT. Te U.S. Blaster USB 360 pa stanejo dobrih 3k SIT. Pomojem najboljše kar lahko dobiš za takšen denar.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Zgodovina sprememb…

  • spremenila: strictom ()

ČIP 009 ::

U.S Blaster 360 bi naj bile najboljši nakup za ta denar. Zvok in dizajn sta vredu vendar me moti prekinjanje zvoka enkrat v levi drugič v desni slušalki ob nastavitvi jakosti. Kolega jih je zamenjal pa se težave nadaljujejo. Tako da malo denarja malo muzike, raje daj nekaj zraven pa vzemi vzami kaki Senneheiser.

avtofrik ::

Torej tele predlagane after all niso čist ok?? Kje pa dobim tele: Senneheiser..
Še kdo kakšen predlog

strictom ::

> vendar me moti prekinjanje zvoka enkrat v levi drugič v desni slušalki ob nastavitvi jakosti.

Mogoče si ti dobil kak slab izdelek ker meni delajo čisto vredo. Ko nastavljaš jakost se pa sliši samo majhen hrušč. To je pri vseh slušalkah še pri navadnih zvočnikih.
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

KTr1sk ::

Jz sem kupil slušalke http://www.rodocomp.si/ in tam imajo ful izbire in prav lepe slušalke imajo in to zelo poceni
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: KTr1sk ()

avtofrik ::

N tej strani imajo pa res veliko izbiro slušalk, moti dejstvo, da pri nekaterih slušalkah ni navedeno kako dolg kabel imajo ("posebno dolg kabel") in da poštnina ni tko zlo nizka...

Katere si kupil ti?

ginekolog ::

še en glas dam za usblaster 360.
Divers do it deeper.

KTr1sk ::

Ja jz sem pred pol leta kupil tam Speedlink - Ares slušalke & mikrofon sl-8740 in sem zlo zadovoljen z njimi, čeprav se mi zdijo Speedlink Triton High Quality Headset sl-8760 lepše
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

avtofrik ::

KOlk si plačou zanje?

plavko61 ::

V bigbangu imajo genius slušalke, ki so kopija us blaster. Stanejo 2,5 kSIT in sem zadovoljen.
Dvakrat preberi, nato pa blekni...

KTr1sk ::

www.rodocomp.si tam imaš ve cene zraven napisane, aja naj povem da sem imel pred temi slušalkami slušalke US Blaster in mi je kmalu crknil mikrofon, pa še Speedlink - Ares slušalke meni izgledajo "dosti" lepše.
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x

Jan987 ::

vem da to vprasanje ravno ne pase glih sm ampak zanima me s katerim programom se da najbolje telefonirat preko interneta?

strictom ::

"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

strictom ::

Moram priznat da mi pri US Blaster 360 že dober teedn zajebava mikrofon. Kar neki hrušči. Na srečo še imam garancijo =7
"Violence is the last refuge of the incompetent" - Salvor Hardin

Jan987 ::

a pa je velika razlika med tem in msn messenger-jem

KTr1sk ::

Ja pri skypu ne prekinja (vsaj meni ne) in nikol me ni dol vrglo kr tako (na msnju me kr neki dol meče) pa še dost bolje se sliši kot na msnju. Sam če pa igram igre in se menim zraven, takrat je pa Skype bolj požrešen, takrat pa uporabljam teamspeak, čeprav se bolj bogo sliši (če primerjam z skypom)
i7-11700kf,32gb-3200mhz,6700xt,nvme2x,hdd4x


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kje kupiti slušalke?

Oddelek: Zvok in slika
82206 (1865) Opkow
»

Katere slušalke z mikrofonom?

Oddelek: Kaj kupiti
172282 (1771) jackorsen88
»

Katere slušalke?

Oddelek: Kaj kupiti
8950 (811) fyan
»

Iščem ene cheap dobre slušalke z mikrofonom!

Oddelek: Kaj kupiti
191666 (1346) foggy_arrow
»

Pogovor prek neta...

Oddelek: Zvok in slika
121519 (1254) Sims

Več podobnih tem