» »

Tipkovnica za igrice

Tipkovnica za igrice

ABX ::

Vse ta leta, ki igram igrice sem naletel na različne tipkovnice. Problem je sledeči: kolko gumbov lahko naenkrat pritisnite na vaši tipkovnici? Sicer je zadeva tudi odvisna od programa, vendar teško da so delale več kot 3 tipke naekrat.

Tipičen problem je kak Mortal Kombat v šoli/službi :)

Trenutno imam Cherry g-83 in meja v povprečju je 3/4 tipke.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!
  • spremenilo: ABX ()

AntiC ::

Jz lahka 5/6 gumbou. Tipkalo je pa Microsoft Intelli Ty:Dpe PRO

HEKO ::

Cherry G81 (daleč najbloša tipkovnia, kar sem jih mel --> ima kvalitetne tipke.....)

največ sem jih stisni 4..več na da bi vedo :)
Be good, be bad ---> JUST KEEP ON OVERCLOCKING...[Heko]

Tomi ::

Ponavadi tam do štiri. Imam eno staro Cherry tipkovnico. Sicer je pa tako ali tako nujno zaradi Oken, da podpira vsaj tri (CAD):D
metrodusa.blogspot.com

tha_man ::

Število naenkrat pritisnjenih tipk je odvisno tudi od tega, katere tipke pritisneš naenkrat. Posamezni sklopi so izgleda povezani skupaj, tako da pri nekaterih kombinacijah ne delujejo več kot 2 tipki naenkrat, pri drugih pa jih "prime" cel kup.

Najboljša tipkovnica kar se tiče količine hkrati pritisnjenih tipk je bila tista na Amigi 500. Sploh se ne spomnim da bi kadarkoli imel probleme s tem. Na A1200 pa so se že pojavili. Se spomnim da sem totalno preklinjal, ko nikakor ni delala kombinacija 'space' + 'levo', tako da je bil Lotus Turbo Challenge na Amigi 1200 totalno neigrabilen na tipkovnico :P
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

ABX ::

Res je, na Amigi500 niti enkart bi bilo problemov z tipkovnico. :)
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

Lucio ::

Osebno priporočam Cherry G81. Najdoljša vendar malo predraga.
Ima zelo mehke tipke, kar je za vožnojo najboljše.
Glede števila tipk, pa mi ni še nikoli pisknila, tako da ne vem kje ima omejitev.

ABX ::

Lucio: povabi kolega na Mortak Komabt in se spravita v dveh igrat na tipkovnico.

Ti pristisni ene 4 tipke naenkrat in boš videl da če se bo on vsaj premikal bo čudež.
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nova anketa: Koliko ste odšteli za tipkovnico in miško s podlogo? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Ankete
877323 (5975) specterss
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455759 (4542) OrlyTM
»

Kje dobiti črno KT2001PRO?

Oddelek: Kaj kupiti
141429 (1179) Eru
»

tipkovnica

Oddelek: Strojna oprema
171162 (957) Privatnik
»

katero tipkovnico ?

Oddelek: Kaj kupiti
311479 (1160) levvvis

Več podobnih tem