» »

Kje dobiti črno KT2001PRO?

Kje dobiti črno KT2001PRO?

Matek ::

Rad bi to tipkovnico in rad bi jo od nekje, kjer pošiljajo domov. Če je angleški ali slovenski razpored tipk, ni pomembno.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Tkole je. Avtera jih je nehala uvažat, tko da je edini preostali še Eventus, kjer sem pred dvema mesecema vzel zadnjo, belo. IN po njihovih besedah takrat jih ne bodo več uvozili. Tko da razmišljam, če bi si ene dve ubodu v tujini, da imam pol mir. Namreč, v službi imam KT2001PRo, doma pa KT1000. Razlika je seveda očitna.
Your focus determines your reallity

Matek ::

8-O

Hjao, zakaj take tipkovnice nehajo uvažat, 100 verzij raznih crappy Chicony, BTC, itd. je pa na voljo vsepovsod?
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

kuglvinkl ::

Dobro vprašanje. Folk je čist nor na najbolj poceni tipkovnice. Še bolj čudi, da je folk nor na notebook like tipkovnice. Ti eetaq ful tipkajo ;). Po smernih tipkah verjetno.
Your focus determines your reallity

Matek ::

Argh. Se popolnoma strinjam... Kar stisne me, ko delam kje na kaki noname tipkovnici in stiskam po 6 gumbov naenkrat, ker neke bedne plastične tipke sploh ne nudijo pravega odziva... Posebno neumno se mi zdi to, da razlika v ceni med eno čist bedno in kr solidno, recimo G83 al pa kt2001, par tisočakov, pa se nobenemu ne zdi vredno. Jaz opazim razliko in zdi se mi ogromna.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

TribesMan ::

Drek... pa ravno sedaj ko meni odpoveduje tipkovnica... KT2001, je že 7 let stara in je preživela že marsikaj, zdaj pa ji odpoveduje preslednica.

Upam da se da kje dobit kaksno crno KT2001...

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

XaNti ::

Jst imam v predalu KT2001PS2SN:\ Jo ne uporablam več ker sem jo zamenija za Logitech navigator. Morem pa rečt da za tipkat je bila odlična :D
*AMD 64 3700+@2508~11x228*DFI LaN Party Ultra-D*Club3D6800GT@410/1100*
*GeilUltra-XBH-5 1GB*WD250GB SATA*Q-tec "650"*Chieftec *G15*CopperHead*

kuglvinkl ::

Po moje ni druge, kot da naročimo v tujini.

update: sem sicer še nekam vprašal, če lahko nekdo uvozi. Nimam še odgovora.
Your focus determines your reallity

Zgodovina sprememb…

billy ::

kolko pa bi jih imeli?

iso2000 ::

No, lahko vam postrežem z nekaj informacijami o Keytronic-u, ker sem pred kratkim tudi sam kupoval tipkovnico (moja preljuba IBM je začela malo nagajat in nimam primernega orodja, da bi jo odprl) in sem se tudi spomnil, da so Keyytronic edin možen približek IBMu. Šel sem k Eventusu in dobil zadnjo! KT2100. Kot mi je povedal prodajalec v Eventusu jih ne bodo več prodajali, ker je Keytronic ukinil prodajo v Evropi. Tako, da se ne bo dalo več dobiti teh tipkovnic pri nas. Iz Amerike se jim pa ne splača uvažat...
Ma se moram zahvalit neki višji sili, ker sem dobil zadnjo, ko sem jo ravno najbolj potreboval! :))

Mogoče bi znali imeti pri Tipro kakšno hudo tipkovnico. Kolikor vem, so veliko ime v svetu tipkovnic. Sicer bolj za industrijsko rabo, a vendarle...

Airskull ::

a natural keyboard layout pa nobenmu ni všeč? Ker jaz ne kupim več ničesar razen tega.
Every word of this is a lie, and my readers should put no trust in it at all.

Eru ::

Poglej si tipkovnico cherry g80-3000 , sem jih sprobal veliko, pa mi je ta dalec najbolj vsec.

TribesMan ::

Hm danes sem nasel eno KT2001 v službi... skoraj nerabljena, malo prašna... bo že za še ene 5 let :P

LP

TribesMan
Moj kompjuter dela: KVIIIIK ... KVIIIK ... KVIIIK.

Ko ga navijem dela: KVIKKVIKKIVKKVIK. :)

Javon ::

Zivjo

Jaz imam 10 let staro tipkovnico Cherry G-81, pa je ne zamenjam za nobeno.Poglej za Cherry
G-81 (10k) ali G-83 (okoli 5k).

LP
Smoke em if you got em!

Eru ::

ja in g80 17k sit


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Das Keyboard II

Oddelek: Novice / Ostale najave
455748 (4531) OrlyTM
»

Dobra tipkovnica?

Oddelek: Kaj kupiti
363014 (2484) kuglvinkl
»

Kvalitetna črna tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
382355 (1674) bastadu
»

Keytornic LT Designer keyboard

Oddelek: Kaj kupiti
421819 (1168) kuglvinkl
»

tipkovnica

Oddelek: Kaj kupiti
9990 (841) Area_51

Več podobnih tem