» »

Drag EDO ram

Drag EDO ram

`ripper` ::

Mene samo zanima nekej s temle EDO ram-om in sicer njegova cena.
Slišu sm folk okol govort, da se edo prodaja ze s ceno 1kSIT za MB rama, nism pa sigurn u to, ker ko sm omenu par ljudem da hocem za mojih 32 MB rama 20kSIT so se mi smejal usi:)):)).
Uglevem, rd bi se pozanimov, kaj je s tem in kje se gibljejo cene tega rama, glede na to, da ga u stacunah ni vec.
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

Mr.-Viko ::

Pred enim letom je bilo 16 MB tam okoli 9k SIT (se mi zdi). Cene pa mogoče tak niso padle ali se pa zvišale, tako da mislim, da bo cene za 16 MB EDO RAMa držala.
No, lahko se pa pozanimaš tukaj. Malo dolgo bo sicer trajalo, da se stran naloži (ker je cenik vse v eni datoteki. (protest :D))
No comment, really

Simko ::

Jaz imam tudi nekaj EDO rama. 64 MB...a ma kdo kakšno idejo kaj naj z njim?

||_^_|| ::

na verižco si ga dej

Mr.-Viko ::

V oglase ga daj. Mogoče ga bo kdo kupil... Lahko pa narediš nekaj v stilu Radostne Destrukcije in poslikaš ter pošlješ na Slo-Tech :D
No comment, really

Nemelk ::

ej, namest na verizco, ga posl men! mail :)
pis d se kej dogovorimo
Nemelk ™

Simko ::

hmm...nekaj mi ni jasno..kaj ta RAm je le 72 pinski? Ker moj je 168 pinski. In mi zdaj na KT7 ne dela, na starejših ploščah pa dela....bios pa pravi , da je EDO..torej mora bit.
Nekaj mejlev sem že dobil, tako da , če ga še kdo potrebuje naj kar piše in pove koliko je pripravljen za njega odšteti. :c) Je pa ena ploščica 64 MB.

ABX ::

EDO ram je 72 pinski.


Če imaš ti 168 pinski ram je ta SDRam
Vaša inštalacija je uspešno spodletela!

`ripper` ::

Hehe... sm pogledov un cenik in sm ugotovu, da ce sm dau za 2×16MB EDO rama, da sm ubistvu dau ceno zelo pocen =))). Na ceniku je 16MB EDOta 12.500 SIT + DVD ;)))
I'm phuckin' rich!! =))>:D
bibl bubl babl ble
tukej sicer napišeš, kaj maš v ohišju, sam mene je mal sram... :)

StarY ::

Sicer zelo poredko, ampak 168 DIMM EDO moduli so obstajali!

Čisto možno je da imaš ti nekaj takega....

Simko ::

StarY....vem ja, ampak mi niuhče ne verjame :c) Žal....

CCD ::

Jest verjamem. Sem konfiguriral 128MB PC133 CAS 2 Microna na LX plati (kaj morem, druzga v štacun niso mel, res.) in so v biosu nastavitve za 60ns EDO RAM in če sem na plato spravil SDRAM, potem je moral bit 168-pinski.

LP

Dalmatinc ::

-=[ kekec ]=- ::

Ja folk, 168 pinski EDO obstaja, mam en primerek 16MB doma.
Hudič je praktično enak SDRAMu le na plato ga ne morš spravit. Sem ga posodu frendu, ki mi ni verjel, da ne gre gor, pa je bil tolk trmast, da je zlomu oba plastična zatiča na plati >:D.

Ne serem.

brez-imenko ::

No čeprav je tema stara(res stara) sem se pa tudi jaz zajebal ravno v številu pinov. namreč "dobil" sem tablico 128mb rama z 168 pini, pa kaj ko ta ni za dimm edoram, ce nebi pogledal potem na notranjo stran ohišja se je nekje skrivala ta kratica. Mater sem jezen na neke čudne klone, računalnik super dela pa nanjega ne morem naložiti kakšen operaciski sistem. XPji se zgovarjajo, da rabijo original plošček(ja butanje se štarta z 6timi disketami), medtem ko xUbuntuji zahtevajo za delovanje minimalno 128MB rama.
Ampak ker sem se zajebal in je ram identičen le po videzu mi tega noče prepoznati. Uprašanje. Ali bi sploh imel kdo še kakšen DIMM EDO RAM za podarit? Trenutno ga je v računalniku 64 MB (Dva slota in tretji prazen) se pravi bi potreboval vsaj eno tablico 64MB. Če je kaj več toliko bolje. Kontaktna ZS ali pa e-mail: janez.skvarca@gmail.com
www.podarimo.si pa lep pozdrav vsem, Janez

Zgodovina sprememb…

333333 ::

Edo nimam več mam pa še SD RAM 2x512 (133mhz) ECC če kdo rabi.
Spiritual


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

486 DX4s kateri RAM?

Oddelek: Pomoč in nasveti
71036 (949) Tomay
»

486 ali neki tazga

Oddelek: Strojna oprema
291442 (1042) the_unborn
»

RAM in win2k (oz. kako instalirat win2k na comp. z 40MB rama)

Oddelek: Operacijski sistemi
281411 (1126) andrej
»

Plošča s P166 MMX prepozna 8 MB SDRAM (namest 64)?

Oddelek: Pomoč in nasveti
9926 (849) kuglvinkl
»

vrste RAMa ?

Oddelek: Pomoč in nasveti
61367 (1279) asteroidk

Več podobnih tem