» »

Odstranitev programa Office v celoti

Odstranitev programa Office v celoti

LuckyMato ::

Ojla !
Problem je takle. Nedavno sem imel inštaliran office 2000, nakar sem inštaliral pred kratkim office 2003 in pri tem nekaj zašušral. Sadaj me vedno ko poženem outlook (ne expres) najprej opozori in secer: C:\ProgramFiles\mobile PhoneTools\Outl97.dll, ni bilo mogoče naložiti ali namestiti. To težavo lahko odstranite z uporabo ukaza "Zaznaj in popravi" v meniju pomoč.

Poskusil sem parkrat pa nič ni drugače, odinštaliral sem office, pobrisal direktorije, kjer bi se naj nahajali kaki programi od offisa vendar vedno ista zgodba. Sadaj me zanima, kako bi lahko počistil register, da bi lahko iz nule inštaliral. Zanima me, če je imel kdo podoben problem, kako ga je rešil.

lp Matej

harvey ::

LoneWolf ::

A ni ocitno, da tole nima prave zveze z Office-om?
Instaliral si eno programsko opremo od mobilnega telefona, ki ima svoj dodatek (plugin) za Outlook, verjetno za sinhronizacijo in te stvari. Tega programa zdaj ni vec gor - ali si ga nepravilno odinstaliral (enostavno zbrisal z diska, recimo) ali pa ima neustrezno deinstalacijo, plugin v Outlooku je ostal registriran in Outlook ti javlja, da ga ni vec. V Outlooku lahko rocno urejas plugine, Outlook 2003 ima to pod Options / Other / Advanced Options.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: LoneWolf ()

LuckyMato ::

Na omenjenem računalniku ni bilo instaliranega nič v zvezi z telefonijo. 100%

LoneWolf ::

:\
Instaliran si imel "Motorola PhoneTools" (MPT), verzija 3.xx. Cel internet je poln referenc na manjkajoc Outl97.dll, ki je del tega programa.

nodrim ::

sej ni važno če si imel ali ne .. preveri pod plugine v Outlooku ...

si ga sam inštaliral, kdo drug al pa kak spyware .. whatever .. preveri :)

LuckyMato ::

OK

Hvala za info. Ker fora je v tem, ker je ta računalnik v službi, zato se mi zdi čudno, da bi bilo kaj inštaliranega za GSM. Mogoče je kaj ostalo od prej, ker ni bil cel čas moj.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

serijska za xp

Oddelek: Pomoč in nasveti
91223 (1031) OwcA
»

[VB 6] Klicanje funkcij dll-ja, napisanega v Cju.

Oddelek: Programiranje
71226 (1116) NavadniNimda
»

Zelo resna zadeva [MS office 2003 professional edition]

Oddelek: Programska oprema
191906 (1572) barelyLegal
»

Serijske številke pri Windows XP professional!!!!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
91481 (1316) BigBoss
»

e-mail v plain-text oblike - NE HTML!

Oddelek: Programska oprema
81398 (1308) JLP

Več podobnih tem