» »

Splinter cell 3:chaos theory

Splinter cell 3:chaos theory

Mirč ::

Kdaj izide ta igra za pc.
Lp

  • polepsal: Xplicit ()

mtjz33 ::

Je že izšla konec marca,če se ne motim 28.

Mirč ::

za xbox varianto
lp

blblb ::

link
Evo link ki govori drugace...
Ni je pa zaenkrat se v nasih trgovinah.

Mirč ::

1.4.2005
hahaha
lp

Mirč ::

Kdaj pride ta igra v Slovenijo.
lp
mirč

Dr Evil ::

A je kdo demo že igral?

Mirč ::

noben ne ve o tej odlični igri
1
2
3
baje ima starforce 3 zaščito,in je nebo na p2p.
lp
lp

kuglvinkl ::

Sem malo probal demo. Kul zadeva. Ampka, preden jo obrnem, moram obrnt še dvojko. Enko sem dvakrat madona...
Your focus determines your reallity

Mirč ::

vse novejše igre bodo baje na sf3.
lp

]Fusion[ ::

StarForce 3 je že bil scrackan in tudi pri tej igri bo čez čas...
"I am not an animal! I am a human being! I... am... a man!" - John Merrick

mtjz33 ::

Tako je.V roku enega meseca,če ne še prej,bo zaščita padla.Igral sem demo,moram priznati ,da so se avtorji močno potrudili-ponovno.SC je namreč ena izmed zelo redkih iger,ki je z vsakim novim nadeljevanjem še boljša.V tretjem nadeljevanju je vključena tudi mapa,ki je prej ni bilo.Po novem je tudi možno nasprotniku prerezati goltanec,ko se mu potiho splaziš za hrbet.V prejšnih dveh delih si ga lahko samo zlomil.
Izboljšali so tudi grafiko itd ,itd...Teh nekaj besed o igri me je močno "zrajcalo",tako da si grem ponovno naložit demo.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: mtjz33 ()

Mirč ::

Ja od izida je že 25 dni.Pa ne duha in sluha od igre.
lp

Mirč ::

sf3 je pretrd oreh
lp

RC14 ::

To je pa res čudno, da ne morejo rasturat te zaščite. Še posebno za kakšen hud naslov igre tako kot je ta Splinter cell 3. Po mojem ga bodo, sam rabijo full več časa.Upam vsaj.:D

Drugač pa sem demo mal igral, in je igra ok, grafika je full lepa, sam je pa spet full grafično zahtevna igrca, kar mi nekak ni jasno da ne morejo nardit igre da bo delovala na recimo kakšnem X800 oz 6800 gladko nad 40-50 FPS. Sam imam 6800GT navito na ULTRA, 1Gb rama, in A64 3000+ navito na 2400Mhz in je dostikrat okoli 40 pa celo še nižje. NAstavitve mam pa na 1024x768 in high. Če pa vklopim ta pixel sharder 3.0 je pa še slabš, tk da tile pixel shaderji 3.0 pri geforcih, sploh niso uporabni, tudi pri CHRONICLES OF RIDDICK je samo za okras v nastavitvah, ker sploh ne moreš igrat.;(( Uglavnem igra bi lahko bila malo bolj optimizirana.

Lp

Crimson_Shadow ::

V Riddicku so shaderji 3.0 res brezvezni, ker špil ne gre nikamor. Čeprav imam 6800GT sem v tistem načinu gledal diapozitive. Z 2.0+ pa Riddick leti.

Bom kolega pobaral če mi prinese Chaos Theory, da vidim a mi bo delalo vsa na high. Demo mi je delal prav lepo tekoče z 4xFSAA in 8xAF v 1024x768 z vsemi "bombončki".
We create worlds

RC14 ::

Crimson_Shadow.
Bom kolega pobaral če mi prinese Chaos Theory, da vidim a mi bo delalo vsa na high. Demo mi je delal prav lepo tekoče z 4xFSAA in 8xAF v 1024x768 z vsemi "bombončki".

Res zanimivo.A to z shaderji 2.0 al z 3.0??
Men ko dam, na 3.0 mi kr lepo upočasni igro, zdej ne vem kolk slikic točno, sam na dostih mestih je padlo na 30FPS in celo manj, tk da mi je mal čudno. Mam pa driverje 66.93 sam to nima take veze. Pa tud na PS2.0 mi ne dela tako gladko kot bi lahko. Recimo od 35 do 70 FPS-jev.men če igra dostikrat pade na 30-35 slikic ni popolnoma tekoča.Igra mora delati vedno nad recimo 45-50 FPS-jev da je popolnoma igralna in tekoča, kar pri tej igri ni.
Sej res ni neke hitre akcije pri tej igri da bi rabil 100 slik in več, sam da na takih mašinah dela nekako na meji dobre igralnosti, je pa mal čudno ane?? Po mojem je slabo optimizirana.
Zato je še vedno zakon ala PAINKILLER.

Drugače pa RIDDICK na shader 2.0+ leti res kot hudič.
Tile shaderji 3.0 pri geforcih je en nateg, po mojem se ne bo dalo nobene igre igrati.

Lp

Crimson_Shadow ::

PS 3.0 sem vklopil takoj, ko sem namestil demo. In nisem opazil počasnejšega delovanja.

Hmm, čudno? Sam, ima "samo" XP-M na 2400Mhz. Edino gonilnike imam 71.84, ki celo malce pohitrijo sam špil.
We create worlds

Zgodovina sprememb…

gonilnik ::

Haj,jaz pa sem si kupil original igro preko ebaya iz avstrije.
Igro instaliram in ko jo zaženem mi napiše checking disc ko pride do konca se pa ne zgodi nič.Špil se ne zažene.
Imam pa radeona aiw.Ter sedaj zadnje driverje in dirx 9.0c
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

gonilnik ::

Sedaj sem spravil igro v pogon.Sem ugotovil da se špil ne zažene če imam vklopljeno Pando antivirus.
Imam problem v 3 misiji, v banki.Ko se spustim v banko sem v majhnem prostoru ki je obdan z laserji,ki bi jih moral s pomočjo EEVja izključit.
Ampak ne morem priti do monitorja,saj vedno prej sprožim laser.Kako naj pridem do monitorja oz.kako naj izključim te laserje???
Hvala za odgovor.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

MEDENA ::

klikni na 1 in vključiš EV ter skeniraj tam en PC pa izklopiš...dobra igra sem kupil kar original jebat ga :D

gonilnik ::

TNX.Sem mel vklopljeno tisti EEV samo nisem nikoli dolge stisnil. LOL
Hja jaz sem mojo kupil prek ebaya v avstriji.
Z poštnino vred me je stala 6000 sit,kar mislim da ni pretirano.
Igro preigram pa prodam pa mislim da ne bom nič izgubil.
gonilnik---} driver---} šofer---} jaz

Mirč ::

Verjetno je res nebojo mogli nikoli skrekat.;( >:D ;((
p.s. igre na SF3,ki niso skrekane
Club Football 2005
Fire Department 2
I-Ninja
LMA Manager 2005
Pro Rugby Manager 2
Psi-Ops
Domination
1944 - Battle of the Bulge
Psychotoxic
Splinter Cell 3
Sudeki
Trackmania - Sunrise
Puzzle Pirates
Creature Conflict - The Clan Wars
Restricted Area
7 Sins

lp



Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Splinter cell double agent

Oddelek: Igre
472394 (1357) Mirč
»

7600GT ali 7800GT ali 7900GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Kaj kupiti
796841 (4923) Jan987

Prvi benchmarki X1900 XTX in XT so tu

Oddelek: Strojna oprema
332045 (1378) kuglvinkl
»

Prvi testi ATi-jeve nove družine X1800 kartic? (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / Grafične kartice
506580 (5112) kriko1
»

ATi Radeon X700 PRO je hitrejši od nVidia GeForce 6 6600 GT (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
694467 (3422) EvilDare

Več podobnih tem