» »

driverji za prenosnik

driverji za prenosnik

npeq ::

Pozdravljeni. Sem kupil nov prenosnik HP pavilion ze4944ea in sem inštaliral windows (SP1) gor, sam imam še vedno probleme, ker nevem kje bi lahko dobil driverje za:
- BASE SYSTEM DEVICE
- SM BUS CONTROLLER
- VIDEO CONTROLLER

Sem že gledal po strani HP-ja vendar neuspešno.. Prva dva sicer nevem za kaj sta vendar mi zvenita pomembno :)) . Če kdo kaj ve, kako bi to stvar rešil ga lepo prosim če mi pomagat..

LP!

Myth ::

Kaj pa Windows Update stran si obiskal? Tam imajo tudi driverje za naložit, če so bolši kot tvoji ali pa jih nimaš.
¤ Space is Mystery. And Myth is on Earth. ¤

Imagination ::

Na priloženem cedeju so driverji, če ne pa na uradno stran od HPja, pa dol zloadat.
--- Če nekaj stvari, ki bi lahko šle narobe, ni šlo narobe, potem bi bilo zanje veliko bolje, če bi šle narobe!

npeq ::

@Mr|ce: Hvala bom pogledal.
@Imagination: Zraven nisem dobil nobenga CD-ja. Na uradni strani HP-ja sem pa tudi gledal in sem tudi to zgoraj napisal.:\

BigHugo ::

npeq: Tukaj imaš vse tvoje driverje.
Najdeš jih pa na HP-jovi strani. Očitno ne znaš iskati, upam, da veš zakaj boš uporabljal notebook. Pa vso srečo pri delu.
LP BigHugo

npeq ::

No da ti nekej povem. To te strani sem pršu neštetokrat, naložil vse driverje, ki so mi manjkali vendar če bi malo boljše pogledal bi ugotovil tudi ti, da za naštete tri gor downloada ni.. Očitno nekaj o iskanju vem. Prenosnik bom pa potreboval za sekljat česen gor.

lp

bmandelj ::

-base system device
-sm bus controller
sta zadevi katerih gonilniki se instalirajo ob namestitvi chipset update (intel chipset instalation utility)

-video controller
pa se namesti ob instalaciji pravilnih gonilnikov za graficno kartico (ce se ne motim se pravtako instalirajo z chipset utility)

drugace pa potegnes driverje z intelove strani samo vedeti moras kateri chipset je noter in pa kateri vga chip je noter

LP Brane

P.S. Ti ne priporocan sekljat cesna gor :D
There is no greater sorrow than to recall hapiness in times of misery....... Dante Aligheri

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: bmandelj ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

gonilniki za star prenosnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
10645 (559) polozweii
»

Nov HP laptop brez podpore za Windows 7? (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Programska oprema
11111207 (9000) krneki0001
»

ASUS N550JV - WIN 7 DRIVERS?

Oddelek: Pomoč in nasveti
4711079 (10087) benjaminson
»

Problem z wireless ???

Oddelek: Pomoč in nasveti
261834 (1481) AlphaOne
»

Potrebujem gonilnike!! Prosim za pomoč!!

Oddelek: Pomoč in nasveti
133344 (3255) feryz

Več podobnih tem