» »

800 MB cdji !

800 MB cdji !

EvilGod ::

Mene zanima kje pr ns se da kupt 800MB cdje. (pa keri CD-Rji jih podperajo).

LP
>:D

DivX ::

a 800mb cdji sploh so??
DivX filmi na mail hlot12@yahoo.com

EvilGod ::

So so .. sam povejte mi kje?
LP
>:D

morphling1 ::

Jaz sem za test kupil 2 v PolisChemu v Kamniku . Ampak so dragi 300sit pa cd-ji in tudi cd-rw-ji imajo ful probleme z branjem . Recimo plextor ga je zapekel (88min overburn) brati ga pa potem ni znal.
Se ne splaca !!!
http://www2.arnes.si/~mlivak/ Nekaj kar naj bi bila moja domača stran, pa nikoli ne bo :)

OZZY ::

Dobijo se v Mullerju v koloseju v ljubljani. So SKC. Njihova cena pa je celih 350 sit. Men je moj pekač zaznal samo 80 minut in ne 90 minut. Peč pa še nisem poskusil. Piše pa na ovitku cdjea kateri pekači podpirajo snemanje. Ampak samo v DAO ali TAO.
Go with the flow.

roscha ::

Plextor 16/10/40 jih zna pečt. Mislim da ima omejitev na 95:59 Drugač pa so teli SKCji bol tko tko. Dragi in od 4 posnetih je en crknil (?) Kar naenkrat se ne da prebrati zadnjih 10% v nobenem CDROMu. Krneki. Še dobro da so mp3ji gor :)

by!

EvilGod ::

Jah jst sm zdej dobu cdje u Polis Chemu u Kamniku. So 99min čeprov mi jih cd-r zazna kot 18 :D sam mu uspe pisat naprej ... pač nardi 600MB čez mejo drgač so bli 280 SIT eden :'(
in k sm tapruga pusnel neki ni blo ok .. verjetn zarad fizične napake na cdju tko d bom zdej še enrkat probov...
aja mam teac cd-rw 4×4×32 ... pa tut cd playerju dela cd (če ne štejemo tiste napake)

LP
>:D

Daishi ::

Sranje s snemanjem 99min CD-jev majo vsi CD-RW, ki so osnovani na Sanyo cipih ( beri vsi, ki imajo Burnproof ; od Liton-a pa do Plextor-ja). Jodl CD-RW, kot na primer LG pa delajo ko urca.

Uros - Essedi Gorica
ICQ No.: 56362066


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311965 (1383) fahrenGONE
»

800mb CDji.

Oddelek: Pomoč in nasveti
101038 (931) Zeratrem
»

plextor-800mb

Oddelek: Pomoč in nasveti
14860 (762) Highlag
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311786 (1039) 3LeR.
»

kliče stranka na servis:....

Oddelek: Loža
61198 (752) sketch

Več podobnih tem