» »

800mb CDji.

800mb CDji.

Zeratrem ::

Kupil sem Giga CDje, ki naj bi imeli kapaciteto 800mb (90min). Nero mi jih pa prepozna le kot 700mb? Drugace mi pa TDK 800mb CDje prepozna kot taksne brez problema.

Napaka v seriji ali?

Zeratrem ::

Aja, uporabljam pa Nec 3500ag snemalec.

Skrat ::

Nero > File > Preferences >

Nero overburn

Vec informacij tukaj
Free software is a matter of liberty, not price.

Zeratrem ::

Hm, vendar to je overburnanje, ki bi prislo v postev na 700mb cdjih, 800mb cdji bi morali brez overburnanja posneti 800mb, ce se ne motim?

Quikee ::

Nak.. 800 MB mors vedno overburnat kolko je meni znano. Polek tega NEC 3500 podpira overburnanje samo do okoli 88 minute.

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Quikee ()

Valentin ::

Mislim, da moraš nastaviti tudi Način zapisovanja: disk naenkrat (DAO)/96


Aja, sej to pa tud na tistmu linku piše...

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: Valentin ()

Hux ::

Overburnat moras ker 800MB+ niso uradno priznane kapacitete.

Zeratrem ::

V "General" in "Expert features" sem nastavil 90minut, vendar mi cd prepozna se vedno le 700mb, ceprav na skatlici od cdja pise 800mb (90min). Ko dam burn file dolg 720mb mi napise, da ni prostora na mediju, tako na mutiseason enabled kot tudi na disabled. Z PCspeed.exe utilityem od nerota mi potrdi, da bi lahko na cd posnelo 89minut glasbe. Ocitno je nekaj narobe z nerotom? Imam najnovejso verzijo.

Zeratrem ::

Z CDspeed utilityem, ne pa PCspeed. No skratka, v tem utilityu mi potrdi dolzino cdja 800mb, v nerotu, ko dam disc info pa napise da je kapaciteta le 700mb.

mirkuma ::

Jaojao...
Mutiseason disabled, potm pa kjer izberes hitrost pecenja spremeni se tip peke na DOA/96 (Disk at Once) in ne Track At Once! Sedaj bo slo! Peci 4x ali 8x pri overburnanju, da bodo se katere druge enote brale ta tvoj 800MB+ CD.

Zeratrem ::

Hail to thee ye mighty Mirkuma. Thou hast saveth my patience. Long life to thee!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

kaj s filmčki velikosti 701MB

Oddelek: Pomoč in nasveti
311908 (1326) fahrenGONE
»

Kako zapisati 800MB CD v Neru?

Oddelek: Pomoč in nasveti
141865 (1502) Predator
»

800 MB le 702...

Oddelek: Strojna oprema
241527 (1220) CaqKa
»

kako zapečt 800MB dokument na cd???

Oddelek: Pomoč in nasveti
311728 (1388) AlienGT
»

Natega s CD?

Oddelek: Pomoč in nasveti
311734 (987) 3LeR.

Več podobnih tem