» »

Ima Mozilla FireFox (tudi) to napako?

Ima Mozilla FireFox (tudi) to napako?

SCEGETLEK ::

serbus ludeki,najprej lep pozdrav ker sn novi jas tu.
zanima pa me,kak se na mozilli firefox izklopi zvok ki se takrat predvaja na spletni strani..... naprimer jas grem na eno stran na netu,kjer igra muzika,jas pa si istočasno predvajam neko čisto tretjo pesem v winampu. torej jas bi rad izklopil zvok na mozili.... sn probavo že z izklopom zvoka na sami strani,vendar ta stran nima te funkcije...mi lahko gdo mogoče pomaga prosim???
p.s. za objavo moje "težave" na tem forumu sn se odločo zato ker če tu nem dobo praviga odgovora,ga nem dobo nikjer, ker tu vse vete :)

ajde mejte se

krho ::

Hm.

V kakšnem jeziku je pa tole napisano?:\

Dej se mal potrud pa v bodoče piši v "pravilni" slovenščini.
si.Mail odprto-kodni odjemalec elektronske pošte. - http://www.simail.si
Uredite si svojo zbirko filmov, serij in iger - http://xcollect.sf.net

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: krho ()

SCEGETLEK ::

vredu bom sedaj napiso slovensko če je to problem :)

moj problem je to,da ko na mozilli odtipkam URL od naprimer wwww.stuk.org mi predvaja muziko ki je seveda narejena da če obiščeš to stran,da se ti predvaja.
jas pa naprimer že cel čas ko imam računalnik prižgan,poslušam muziko prek programa winamp.

torej mene moti muzika ki se predvaja na onem url-ju. no na tej strani ki sem jo dal kot primer,muziko gre izklopit,vendar so strani na katerih to ni možno narediti. jaz bi pa obvezno rad poslušal svojo glasbo,torej prek winampa, in seveda malo gledal po internetu,bres da bi mi na kaki strani igrala glasba..... mene zanima kak v mozili izklopim zvok.... mislim da če zdaj ne razumeš,da ti (mi) res ni pomoči :):):):)
ajde

Zgodovina sprememb…

Poldi112 ::

Mislim da se ne da. Upam da se motim.
Where all think alike, no one thinks very much.
Walter Lippmann, leta 1922, o predpogoju za demokracijo.

SCEGETLEK ::

jas tuji upam da se motiš......samo si lahko firefox privošči tak vlko napako ????

AndrejS ::

Sem pogledal to stran s tem browserjem.. in ugotovil sem da je ta kombinacija zelo slaba. O strani raje ne bi komentiral o browserju pa je že bilo veliko napisanega.

Ne vem kako ne najdem v FF opcije izklopi zvok. Zdaj pa ne vem ali je problem v meni ali v FF?

SCEGETLEK ::

andrejS ,stran sn vzel kot PRIMER SAMO. lahko bi blo www.cxyfcdg vxcvdfgdf.com bilokaj

hruske ::

Če stran ne podpira mutanja zvoka, ga na windows ne moreš izklopit brez da bi izklopil pravilen prikaz strani. Lahko ga na linuxu, kjer zvok v flash filmčkih ne dela ravno najbolje. =)

Pritozi se macromedii.
Rad imam tole državico. <3


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Nakup telefona :) (strani: 1 2 )

Oddelek: Mobilne tehnologije
7518764 (15028) BCSman
»

Brezžični prenos zvoka od tablice na hifi ojačevalec (strani: 1 2 )

Oddelek: Zvok in slika
579788 (8716) axee
»

Reklame,glasnost le-teh

Oddelek: Zvok in slika
366401 (5499) revvs
»

TeamSpeak Problem

Oddelek: Programska oprema
71299 (1195) BigWhale
»

zvok v ozadju

Oddelek: Izdelava spletišč
15892 (724) webcreator

Več podobnih tem