» »

COD MP problem

COD MP problem

masterpsi ::

Hi all!

Danes sm po dolgem času instaliru COD, pol najprej patch 1.4, nato pa še patch 1.5. Vse ok, dokler ne začnem igrat. Dela mi cca. 2minute, pol pa zmrzne vse skupej. Se še komu to dogaja? Najprej bom probu še 1x instalirat cod in pol direkt patch 1.5. Al pa ostat na 1.4. Če se komu sanja kaj bi blo narobe...:\

OS:WinXP pro, CPU:athlon.

LP

masterpsi ::

Ok zdej sm probu spet verzijo 1.4- ne dela, 1.5-ne dela, single player-[b]dela[/b], CPUju sm znižu frekvenco-ni spremembe. Sam še windowse bom najprej repairu, pol pa na novo instaliru.

LP

TaBoLjI ::

Mah to se men tud dogaja...Sam nimam 1.5 verzije gor... :|
Aja...pa ni na vseh serverjih to :\
Kar je res je res...in to ni laž :)

masterpsi ::

jst sm poleti non stop igral COD pa nism mel nobenih (takih) težav, danes pa po dolgem času reinstaliram pa to sranje :\ . V najslabšem primeru bom windowse reinstaliru.

LP

TaBoLjI ::

Mah meni je tud to zdaj začelo delat... Kak sistem pa luafaš?
Kar je res je res...in to ni laž :)

ddeben ::

Meni je zmrzvala ta igra, in tudi vse druge, ce sm mel nastavitve na high nastimane. Problem je biu u drajverjih za graficno. Malo cukaj v to smer...

TaBoLjI ::

Hmmm....menjal sem edino gonilnike za Nforce3

Sistem pa nebi smel bit problem:
AMD64 3000+
1024 rama 400mhz
radeon 9800pro 128
.
.

Pa freezne mi samo pri tem špilu online...drugot pa nikjer(HL2, MOH:PA .... vse dela na high) :\
Kar je res je res...in to ni laž :)

masterpsi ::

evo kot naročeno prišli novi driverji prejšni tedn za mojga radeona. :D Zdej jih poberem dol in bom probu. Sicer pa bo treba it na fax, tko da poročam popoldne. Od poletja ko mi je delalo do zdej sm pa samo osnovno ploščo menju. Sistem pa je WinXP, proc pa Athlon 1600XP.

LP

masterpsi ::

Ok testiru sm 10min, pol pa me je zacel net jebat (fuckin' telemach ;(( ;((). Popoldne bom se mal testiru, sam kokr kaze bo delalo.

Hvala za pomoc.

Resitev:novi driverji za atija.

LP

Xplicit ::

Zadnje cajte s frendi resno igramo CDO:UO in nas je prijel da bi nardil en 'klan'
zdaj pa dejnsko noben ne ve kaj se tocno definira kot KLAN?

- da imas ime klana v nicku (kateri je po moznosti zelo kicasto obarvan)
- da je vec folka v klanu (koliko je minimalno stevilo?)
- da se udelezujes tekmovanj, treningov, ...

- a se klani kje registrirajo za kaksno lestvico top 100 ali kaj podobnega?


btw - kak oz. kje si nastavs kaksne 'defoult' texte (recimo za taktiko) kateri se bi izpisovali kot 'govor', da ni treba vedno enga in istga tipkat?

Stayerc ::

www.clanbase.com tukaj imas vse mozne lige med drugim tudi CoD: UO


Lp

Matek ::

Zadnje cajte s frendi resno igramo CDO:UO in nas je prijel da bi nardil en 'klan'
zdaj pa dejnsko noben ne ve kaj se tocno definira kot KLAN?

- da imas ime klana v nicku (kateri je po moznosti zelo kicasto obarvan)
- da je vec folka v klanu (koliko je minimalno stevilo?)
- da se udelezujes tekmovanj, treningov, ...

- a se klani kje registrirajo za kaksno lestvico top 100 ali kaj podobnega?


btw - kak oz. kje si nastavs kaksne 'defoult' texte (recimo za taktiko) kateri se bi izpisovali kot 'govor', da ni treba vedno enga in istga tipkat?


Ime klana oziroma okrajšavo je priporočljivo nosit v nicku, ja. Če že na publicu nočeš, je na tekmah skoraj obvezno. Minimalno število ljudi v klanu je pri CoDju 5 ker kolikor vem, se tekme igrajo 5na5, vsekakor pa je priporočljivo met malo več ljudi, ker se pogosto zgodi da kdo manjka, preveč pa spet ni dobro, ker bolj stalna kot je postava, bolj lahko klan napreduje. Potem zelo dobro je bit na ircu in sicer na quakenetu, na kanalu z imenom klana, tako da se da pred tekmo dogovoriti za strežnik itd...

Potem si morate izbrati lige, v katerih boste igrali, na clanbase imate veliko CoD ladderjev (deatmatch, 2on2, 3on3 in najbolj klasičen in igran Seardh and destroy 5on5), to so oblike lig, ki se nikoli ne resetirajo in pri katerih lahko vsak klan izzove vsakega. Za zmago dobiš točke, za poraz jih izgubiš (koliko, je odvisno od kakovosti nasprotnika) in potem napreduješ oziroma nazaduješ po lestvici. Vsako sezono (2x na leto) se odvije tudi clanbase opencup, to je pokalno tekmovanje, v katerem si postavljen v skupino, kjer moraš igrati z vsemi, nato pa na izpadanje naprej do finala. Poleg Clanbasa obstajajo še warleagues, kjer se prav tako igra CoD. Poleg tega se lahko po želji udeležuješ tudi lanpartyjev.

Kar se tiče treningov, na ircu so tudi skupni kanali, recimo za vse klane, ki so prijavljeni na Clanbase je na quakenetu kanal #clanbase.cod, na katerem lahko iščeš treninge, pač prideš na kanal in napišeš pogoje, pa te kmalu kdo kontaktira.

Tekste si lahko bindaš na tipke, v ETju gre nekako takole -> v konzolo: bind tipka say_team blabla. GLede na to, da ima CoD enak engine, bo šlo na podoben način...
Bolje ispasti glup nego iz aviona.

Xplicit ::

ej hvala za tale izcrpen odgovor

se nam je uspelo registrirat (|MoP| - Ministry of Pain >:D ), sam mamo zaenkrat sele 4 clane (dva se nista uradno registrirana), tko da ocitno rabmo se enga, sam to ne bo problem...

a to se pol spila te uradne matche na kaksnih posebnih serverjih, al poljubno?

sss ::

Pač zrihtate si server in ga zaklenete ko je war

Matek ::

Igra se na tekmovalnih serverjih, nikoli na publicih. Dosto resnejših klanov ima svoj server, ki ga najamejo, obstajajo pa tudi skupni serverji različnih lig. Kakorkoli, če kot nov klan nimate svojega, ni problem, samo pri iskanju treninga to omenite, pa se boste dogovorili s kom, ki ga ima.
Bolje ispasti glup nego iz aviona.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako narediti klan? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Igre
156119477 (97300) einstein :P

Navdušeni igranje multiplay iger - Regruting -=SBPC=-CLAN ?

Oddelek: Igre
161575 (1429) Rotaidal
»

Slo-Tech Clan (strani: 1 2 3 4 5 6 7 )

Oddelek: Igre
30836239 (29001) cnZz
»

NEST.2005 v sodelovanju z Gigabyte (strani: 1 2 )

Oddelek: Novice / NEST
738396 (6521) vrtnyka
»

Call of duty clan

Oddelek: Igre
51273 (1129) Blue22

Več podobnih tem