» »

Back To The Future Trilogija

Back To The Future Trilogija

Reloaded ::

LP.
Zanima me, če obstaja kje v Sloveniji tale trilogija za izposojo ali če je kje na DVDjih. Če je, me zanima ali ima SLO podnapise.
Vsi trije deli so meni osebno nekaj najboljšega, kar obstaja na filmskem traku. Res, da je fantastika, samo sta Michael J. Fox in Christopher Lloyd legendi in sama zgodba vseh treh delov pritegne človeka k gledanju.
Legende FOREVER!!!
CIAO
8-) 8-) 8-)
Reloaded!!!

SleepLess ::

Ja meni osebno je tole najbolsa trilogija kdajkoli :) Zakon vsi 3 deli, vsakega sem pogledal ze najmanj 5x . Drugac pa mislim, da se je to dalo en cas kupit v jae-tu, oziroma skoraj ziher dobis v kateri od lokalnih videotek, npr. to: BttF

BaRtMaN ::

Jaz sem si vse tri DVDje sposodil v lokalni knjižnici, zadeva je bila s slovenskimi podnapisi in kar zajetnim kupom dodatkov.

monster-x ::

Imam vse tri DVD-je s kupom extrasov. Edino nimam slovenskih podnapisov, pa vseeno me ne moti to. IMO je to ena najboljših trilogij sploh. Drugače pa kot so dejali ... poskusi v videoteki ali pa v knjižnici.
There comes a point when a dream becomes reality and reality becomes a dream.

Reloaded ::

Thanks za odgovore. Saj sem vedel, da v SLO obstajajo DVDji, samo kaj, ko jih na Ptuju ne najdem. BaRtMaN, kje pa si jih ti dobil, v kateri knjižnici. Pa vesel sem, da je tudi drugim trilogija zakon.
CIAO8-)
Reloaded!!!

BaRtMaN ::

V Novem mestu mamo tako kul knjižnico, kjer si lahko zastonj dvdje sposojaš.

STASI ::

Itak je v vseh knjižnicah zastojn izposoja DVD, CD, videokaset in kaset. Odredba inšpektorjev.:|
"WAR IS PEACE, FREEDOM IS SLAVERY, IGNORANCE IS STRENGTH"

abcčdefghijklmnoprsštuvzž


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vprašanje glede naslednjega bralnega podviga: ZF (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Sedem umetnosti
10715129 (8727) Jst
»

The Godfather DVD

Oddelek: Kaj kupiti
81104 (986) VoX
»

katero fantazijsko knjigo?

Oddelek: Sedem umetnosti
333813 (3812) Bethrezen
»

Westerni za prave moške

Oddelek: Sedem umetnosti
304508 (3720) BladE_
»

[divXvid] Rimax predvajalniki (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Zvok in slika
24123698 (12114) piki64

Več podobnih tem