Forum » Operacijski sistemi » WinXP+ustavitvene skripte=10minutno ugasanje
WinXP+ustavitvene skripte=10minutno ugasanje
NoUse4AName ::
Ob ugašanju računalnika se zadeva ustavi pri "izvajanje zaustavitvenih skript" in očitno čaka na timeout skripte. Vendar jas ne vidim nobenih skript inštaliranih.
Vredno ogleda ...
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
|---|---|---|---|
| Tema | Ogledi | Zadnje sporočilo | |
| » | VBS skripta za IP nastavitveOddelek: Programiranje | 4252 (3766) | Malajlo |
| » | Skripte (strani: 1 2 )Oddelek: Programiranje | 9904 (7767) | Microsoft |
| » | mIRC skcipteOddelek: Omrežja in internet | 1728 (1488) | lordgreg |
| » | Mirc skripte (strani: 1 2 )Oddelek: Programiranje | 6687 (5999) | lordgreg |
| » | Kaksno skripto uporablja SloTech za cel siteOddelek: Slo-Tech | 1979 (1674) | Tomi |