» »

Xp in connections

Xp in connections

Djuro ::

Zdravo!

Mam en problem, pa nimam več nobene ideje kako zadevo rešit. Naj na kratko opišem:


Windows xp sp2, prijavljen v domeno, narejeni 4 shari (D, E, in dva folderja na C). Ko je računalnik reštartan, se lahko kdorkoli z mreže (seveda upoštevajoč limit 10 sej) poveže na te share.
Čez nekaj minut pa se pojavi težava, da mi ob dostopanju do teh share-ov napiše:

\\{ime-pcja] is not accesible. You might not have permission to use tjis networ resource. Contact the administrator of this server to find out if you have access permissions.
No more connections can be made to this remote computer at this time because tere are already as many connections as the computer can accept.

Ko grem pogledat na računalnik, koliko folka je prijavljenega na share, je ta številka zgolj 1. Guest account je enejblan, share number je maximum allowed, security pa je tudi porihtan (domain users, sem dodal tudi everyone).
Sem tudi naredil
net config server /autodisconnect:1
in s tem spremenil timeout iz default 15 minut na 1 minuto.

Žal tudi to ne pomaga. Ima mogoče kdo kakšno idejo, kaj za vraga bi lahko bilo narobe. Na popolnoma enak način imam v domeni narejenih nekaj mašin (xpsp2) pa še nikjer do sedaj ni bilo težav.

Aja, pa še to. Včasih lahko pridem na to mašino če npr. v exlorer vpišem ip te mašine (\\ip) ampak tudi to po nekem času ne deluje več.

Any idea??

Hvala!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

win srv 2003 - file sharing

Oddelek: Operacijski sistemi
192117 (1282) Eureka
»

Tezava - zakaj se oba pc-ja ni vidita v mrezi?

Oddelek: Pomoč in nasveti
181537 (1117) andrej777
»

Mreža z več kot 10 računalniki

Oddelek: Operacijski sistemi
71220 (1100) Lith
»

Kako sestavit poceni in dober server???

Oddelek: Strojna oprema
151446 (1148) Mr.B
»

RA2 preko dveh modemov?!

Oddelek: Igre
101281 (1176) bastadu

Več podobnih tem