» »

Kako bi lahko naviu G-Force Annihilator Pro ??

Kako bi lahko naviu G-Force Annihilator Pro ??

Hrček ::

če kdo ve kako...naj mi prosim pove...



kar bi iz te kartice še kej večiztisnu....0:)
!!! Minimal Rox !!!

Shadowman-x ::

NVMax, PowerStrip, enable coolbit, .....

Hrček ::

ja thanx man....bomo probal....


bye :D
!!! Minimal Rox !!!

gorenc ::

joj pa ne pozabi na hlajenje!! te kartice se ze po naravi zelo zelo grejejo in ce jih ne bos dodatno hladil bo crknla!

Hrček ::

Stari....za hlajenje je že poskrbljeno :)....lahk pogledaš tut podrubriko hlajenje..k sm dal temo...

no sam pa sem stran dal originalni hladilnik iz g-forca....ki je majhen k strela....in ga zamenjal s skoraj tako velikim kot je sama plata :)...in dodatno namestil hladilnike na rame grafične...tko da ...ni bojazni za pregretje....8-)
!!! Minimal Rox !!!

Gre^gor ::

Dej mi prosim povej, kako si odstranil hladilnik iz cora. Js se namrec bojim, da bom vse skupaj z jedrom vred odtrgal, ce bom vlekel mocneje :). Sploh ne gre dol.

DDR ::

Jaz bom tudi v kratkem mal overclokal mojo geforce ddr pa me zanima kok je tebi uspelo povisat memory ter core clock
Double Data Rate !

McHregec ::

Hladilnik daš takole nekako dol.

Vzameš mobi ali pa simobil vrednostno kartico. Jo daš vmes med hladilnikom in čipom vzameš izvijač in z malce moči bo hladilnik odletel čez pol sobe. Verjemi mi metoda je preizkušena ampak jaz sem uporabil mobi kartico zaradi mene lahko tudi kreditno.:D
Destroyer Of The Worlds.

Huey P ::

Če pa se ti to zdi pre riskntno pa ga daj v hladilnik za kako uro ali dve pa potem bo zlahka šel dol.


..::DOOM III: The Legacy::..

Hrček ::

tael hladilnik varianta ni glih dobra..


no podstaviš nekaj na PCB (vezje) da ga ne opraskaš... Vzameš izvijač..in prav lepo počasi iz vseh strani pridviguješ ...in na enkrat bo odletel stran hladilnik...

potem pa vzami nitro razredčilo in spucaj tisto maso dol...ker...je neka čudna...ni hladilna pasta (termo) ampak nek tazga k en trd lim...


no..potem pa veselo na delo...


am... k vsaka plata ma že narjene luknje za dodatn hladilnik...sam potem v hladilniku zvrtej luknje in po možnosti ureži navoj v aluminij...pote ma prišraufaj...a pazi, da ne preveč....namaži hladilnik in proc s pasto...in ko boš šraufu boš vidu da se pasta razleze...sam prosm te ne preveč prvid da ti ne bo proc poču...8-)
!!! Minimal Rox !!!

Shadowman-x ::

Fora z hladilnikom je zelo dobra, vendar je potrebno paziti pri izvedbi.
Kartico daš v antistatično vrečko, katero zalepiš, da je zračno zaprta. Daš v hladilnik-zamrzovalnik za eno ali dve uri, vzameš ven in hladilnik bo odstopil skoraj sam!!!
McHerceg, tvoj nasvet pa je rahlo pustolovski (hladilnik odletel čez pol sobe), saj lahko mimogrede pride do mehanske poškodbe grafike.
Ampak na koncu se bo vsak sam odločil za svoj način odstranjevanja hladilnika, ker bo tudi sam nosil morebitne poškodbe ali okvare.

Hrček ::

ja..no...kokr kol ...am..kakršen koli postopek bote vzel...merkejte !


am... če pa delate s postopki kjer se pojavi voda, ali kondenz...pa prevodno da date popolnoma suho kartico ponovno noter !
!!! Minimal Rox !!!

Neo32 ::

Fantje sploh ni panike teg dol dajat. Ne mors skorej nc odlomit. Je pa tko potem ko ga vzamete iz rac. gsa pustite kaksno uro v enem hladnem prostoru da se pasta ohladi in ni vec tako mocna. Potem pa samo veselo na delo pocasi in previdno pa bo:)

Hrček ::

ma kje vi dobite te čudne zadeve o ohlajevanju paste ?'


hm... vroča al pa ne..se jo da dol dt če si previden.:D
!!! Minimal Rox !!!


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kako odstranim rebra z moje grafične?

Oddelek: Navijanje
141782 (1149) fulgur
»

Preglasen računalnik

Oddelek: Pomoč in nasveti
434196 (3720) mersault
»

P4: kako sploh dol vzet original ventila + hladilnik ?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
11839 (839) strictom
»

Kako zamenjati hladilnik na procu?

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
161738 (1402) Bungee-
»

Blue Orb

Oddelek: Hlajenje in modifikacije
171826 (1575) MaJsTeR

Več podobnih tem