» »

MSI K7T Turbo

MSI K7T Turbo

bubanstix ::

Imam eno vprašanje imam zgoraj omenjeno plato in si mislim v bodoče kupit disk 200gb maxtor diamont in me zanima če ta plata podpira tolk gb diska? ima kdo mogoče to plato pa da ma 200gb diska noter?


lp

Hux ::

Ne podpira. 160GB top. OZ vsej takrat ko sem jaz kupoval diskovje. Ampak menda niso nic nareldi natem. Se 160GB so mogli z biosom dodati podporo. Zelo zanic plata mimoglede sem cist happy da sem se reso kompletnega MSI stuffa.

http://www.msi.com.tw/program/support/b...

Poglej bios 3.4 in 3.5

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

Slowenc ::

160GB maksimalno
Skiny gate.

Hux ::

Nekaj me zanima glede te plate. Ce igras igre me zanima ce ko se uvodni filmi sprozijo v raznih igrah a tisti filmi se ti predvajajo tekoce?
Jaz sem mel MSI K7T Turbo Raid + MSI Geforce 4200TI. Pa prakticno 99% uvodnih filmov oz bilo kiri filmi v igrah ko niso poganjani na motorju od igre smai so stekali. In Detonatorjov novejsih od 45.32 nisem mogo uporablat ker se je takoj fps razpolovil v igrah in ene so celo zacele stekat. Nikol nisem ugotovil kaj je tocno ali graficna ali plata ali oboje skupaj.

Slowenc ::

Hux, pomoje da si imel premalo rama.
Skiny gate.

Hux ::

512SDR sem mel. Zanimivo je tudi da Divx filmi so pozirali okol 90 do 100%Cpuja. Na tem 3500+ pa od 5-10% max.

Zgodovina sprememb…

  • spremenilo: Hux ()

MaX ::

Sem imel indentičen problem z K7T Turbo in geforce ti4200 kot HUX. Vzroka nisem nikoli našel...

Hux ::

Povrhu tega vsega sem mogo diske met priklucene obvezno na IDE2, CDRW pa IDE1 drugace ni htel CDRW delat v vec kot multiword DMA.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kakšen računalnik imate pa vi? (strani: 1 2 3 4 )

Oddelek: Strojna oprema
18716076 (8115) Vlad Tepeš
»

Nov Procesor! AMPAK KATERI?

Oddelek: Kaj kupiti
271859 (1363) Dead_Eye
»

PC Mark 2002 (strani: 1 2 3 4 5 )

Oddelek: Navijanje
20612362 (8775) DjTonic
»

8000 točk v 3dmark-u.....

Oddelek: Pomoč in nasveti
161388 (1112) Fury
»

Vsi, ki ne morete spraviti FSB-ja na 133 pišite sem (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
684244 (3285) rc-car

Več podobnih tem