» »

Preveč RAMA ??

Preveč RAMA ??

Makaron_hater ::

Zakaj mi je s 192 Mb rama deloval Quake 3 bolje kot sedaj ko jih imam 320 Mb ???? LOGIKA ????
;((

Tomi ::

Kriv je tvoj operacijski sistem, ki deluje optimalno pri 192 rama. Predvidevam, da gre za W98, zato si daj XP gor, pa dobiš dobil optimum sistema pri 320 rama.
metrodusa.blogspot.com

jeb ::

nc niso Win98 krivi za tole, kvecjemu plata al pa ram moduli, ce npr. niso enaki. Jest sem iz 192 sel na 384 pa se prav lepo pozna razlika, in ni nobenih tezav.

Lunik ::

prmen se tud pr kvaki na win 98 fino pozna da mam 256 rama več (ene 8 fps), tko da ne vem...

Makaron_hater ::

A je možno, da je to zato, ker nisem še enkrat naložil Winsow?

tha_man ::

Makaron_hater, teoretično zadeva ne bi smela delovati počasneje če nisi reinštaliral winsow. Je pa možno da se nič ne pohitri: ko sem šel jaz iz 64 na 128 mega v Win2000 ni zadeva delovala prav nič hitreje kot prej (pa tud počasneje ne). Potem sem jih pa na novo inštaliral in so poleteli (kao :D).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd

Hrček ::

tha_man....če ti v 2000 ni blo nč spremembe k si dau pol iz 64 na 128....pol pa kišto fukn u koš.....


ne rabš zarad vsake male pizdarijce na novo inštalerat sistema....to je sam tvoja fix idejca...:)
!!! Minimal Rox !!!

Shadowman-x ::

Sam sem imel podoben primer. Na ABIT BE6-II sem imel en modul 128 MB PC133 CAS2 rama in en modul 64 MB PC133 CAS3 rama (64 MB je deloval tudi na 150 MHz FSB). V meritvah s SisoftSandro sem dobival katastrofalne rezultate, ko pa sem 64 MB modul vzel ven pa je zadeva šibala kot nora.
Zaključek, bolje en modul 256 kot več modulov in 320 MB, razen če je ram od iste firme z enakimi karakteristikami.

Hrček ::

da....vedno je bolje met eno samo ploščico z večjo kapaciteto kot več malih...


male prodaj....dodaj mal...in kupi večjo...recimo če maš keš pa če rabš tolk...512 MB...:\
!!! Minimal Rox !!!

tha_man ::

Hrček, saj ne pravim da je vedno treba inštalirat, ampak jaz sem moral. Sem bil kar razočaran ko ni blo nč razlike, bios in windowsi pa so lepo povedali da je noter 128 mega. Sem probal vse mogoče, od spreminjanja velikosti swapa do še česa, pa ni nič pomagalo - do reinštalacije w2k. Potem so se totalno hitreje nalagali vsi programi in windowsi sami, pa tud mletja diska je blo opazno manj. Win 95 pa so delovali hitreje tud brez reinštalacije (sicer si to opazu šele ko si zalaufal kakih 20 programov naenkrat, pa vseeno :\).
(c) 1982 Sinclair Research Ltd


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Cene POMNILNIKA!?

Oddelek: Kaj kupiti
231321 (911) SpiDEr8
»

Ram

Oddelek: Pomoč in nasveti
6897 (825) ABX
»

OC-anje ABIT KT-7A (strani: 1 2 )

Oddelek: Navijanje
704567 (3889) AtaStrumf
»

koliko bi pohitril sistem dodaten ram

Oddelek: Kaj kupiti
221422 (1053) Tomi
»

Je več rama res bolje?

Oddelek: Novice / Grafične kartice
141833 (1833) Paramedic

Več podobnih tem