» »

Ravne črte čez ekran POMOČ!

Ravne črte čez ekran POMOČ!

Shakey ::

Pozdravljeni!

Ce se komu mogoce sanja kaj narediti v mojem primeru:

Vceraj so se kar naenkrat pojavile ravne navpične barvne črte na monitorju, ki kar nočejo zginit. Med igranjem igre je comp zamrznil, ko sem ga resetiral pa so se pojavile taksne črte v Windowsih. Odinstaliral sem driverje za grafično, ko sem nato resetiral comp črt ni bilo, potem pa ko sem spet inštaliral driverje (katerekoli - probal sem tudi starejše Forceware gonilnike, kot tudi Omega driverje) so se črte spet pojavile. Probal sem zamenjat resolucije, barvno globino, osveževalne frekvence, ampak prej je vse normalno delalo. Ali je to lahko povročil virus, ozirom črv, ali sem zjebal grafično (igral sem Hermana Maierja). Kaj lahko naredim? Prosim, če se komu sanja kaj lahko naredim, preden sformatiram disk in naložim vse še enkrat?

Sistem: P4 3.0, Geforce6600GT, 1Mb RAM

Hvala za pomoč!

gkovac ::

Shakey... imava isti problem... pr men se je to pojavlo na novem!!!!??? laptopu... in sicer samo ena navpična črta na destni strani monitorja.

Kakšna ideja??
lp,
____________________________________________
"Left to themselves, things tend to go from bad to worse."

Matev ::

Sistem: P4 3.0, Geforce6600GT, 1Mb RAM


težko verjamem

crt ali lcd monitor?

če je crt ali je trinitron ali klasičen

dëych ::

A so črte tut takrat ko maš monitor pržgan, ne da bi imel kabl prklopljen na grafično?

Ponavad se pokaže nek "testni" signal..

rfmw ::

lahko določiš izvor črt, torej jih ima monitor sam ali jih dobi iz grafe? Če mu jih poisreduje grafa, je najbrž prišlo do hardwareske okvare grafe (pomnilniških čipov).
Legendary 8RDA+ (reCAPed ;), XP1700+ 2108 @ 1.84 V, SLK900A AS3 @ 2500 rpm
1,5GB Samsung DDR333+Geil DDR400+SuperTalent DDR400 @ DC 200 MHz @ 6-3-3-2.5


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Vaše računalniške komponente skozi zgodovino? (strani: 1 2 )

Oddelek: Loža
737996 (4798) floyd1
»

Kakšno računalniško konfiguracijo imate? (nasplošno vaš hardware) (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
937357 (5805) ialexxb
»

GeForce Inno 3d 6600 LE in čudne texture v igrah...

Oddelek: Pomoč in nasveti
421866 (1229) Mirč
»

Nakup računalnika do 200k +-

Oddelek: Kaj kupiti
202083 (1873) boštjan
»

6600 GT AGP (strani: 1 2 3 )

Oddelek: Strojna oprema
14812637 (6654) bastadu

Več podobnih tem