» »

Alternativa Virtual VCR

Alternativa Virtual VCR

Azrael ::

Kot že pravi naslov, zanima me alternativa programu Virtual VCR, po možnosti free za Win98 ne SE. Ali poleg Virtual dub obstaja še kaj?

Z Virtual VCR sem sicer zadovoljen dokler ročno poženem snemanje videa, ko pa snemam s pomočjo razporejevalnika opravil, mi namesto čistega zvoka posname samo zelo popačen zvok z ogromno šuma. Problem je v driverjih, kot sem prebral na forumu tega programa, samo za mojo TV kartico Tevion/Medion MD 9717 nisem našel driverja s katerim bi zvok delal BP z Virtual VCR. Ok možno je ta problem rešiti s predhodnim zgonom Fly20000TV (ne dela video, zvok OK), zaprtjem le tega, potem Virtual VCR snema zvok BP. Problem je ker Fly2000TV ni free in 30 dnevni preizkusni rok bo minil, kupiti pa zadeve ne mislim (ne dela kot bi želel), crack pa tudi ni fer rešitev.

Torej je še kakšna (po možnosti enostavna) free rešitev?

LP. Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.

Azrael ::

Po odzivu, bolj slabo kaže...

Preizkusil sem VLC, samo sem po dolgem času spet lahko občudoval BSOD, ne razume se z driverji TV kartice.

Ima še kdo kakšno idejo?
Nekoč je bil Slo-tech.

karma ::

morda bi bilo za probat še VirtualDub1493VCR+SYNC , ki ima nekoliko izboljšan time scheduler...vprašanje pa je, če ti bo deloval zvok OK..jst ga uporabljam že kako leto in pol na ATI TV Wonder PCI v navezi z hackanimi drajverji za BT 8XX chipe , ki ga dobiš TUKAJ .Lahko probaš tudi z BT spy proggyjem , ki ga dobiš na isti strani...

lp
k.
...obsolete...

Azrael ::

Hvala za predlog, bom preizkusil.

Glede driverjev, ta TV kartica ima Philipsov chip SAA7134 tako, da mi žal nobeni driverji za BT8x8 ne koristijo.

Naložil sem zadnje Philipsove referenčne WDM driverje 2.3.10 in naredil zmedo, ker se je povečalo število izgubljenih slik pri zajemu videa, težave z zvokom so ostale, stari driverji pa ne delajo več... Mogoče sem po dveh letih dobil razlog za format c:

LP, Azrael
Nekoč je bil Slo-tech.


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Program za TV kartico

Oddelek: Programska oprema
141349 (1163) Mati
»

nakup Tv kartice

Oddelek: Zvok in slika
293223 (2460) gruntfürmich
»

tv na računalniku-ker program

Oddelek: Zvok in slika
101422 (1277) dadooo
»

Je kriva tv kartica?

Oddelek: Zvok in slika
51037 (935) Spock83
»

ATI TV wonder PCI v XP

Oddelek: Zvok in slika
151598 (1390) karma

Več podobnih tem