» »

Predvajanje Xvid-MINT

Predvajanje Xvid-MINT

ulepos ::

Imam film Bambi za otroke, končnica pa je Xvid-MINT. Na PC-ju ne dela, prav tako ne pa playerju.

Ali kdo ve kaj naredit.


Hvala
konec
  • zaklenil: CaqKa ()

gorann ::

ce je xvid pomen da je bil stisnjen z xvid kodekom, torej ce imas xvid kodek nalozen na pc mora delat.
problem je pa ce film nima prave koncnice, torej .avi
zato spremen film v Bambi.avi.
ce nima film prave koncnice ga noben(nevem ce glih noben) predvajalnik ne zazna oz. ne zazene. ko mu pa dodas pravo koncnico .avi je pa ze dosegljiv predvajalnikom.
na pcju pa sprobaj ko das open(odpri) file(datoteko) tm ce ga ne najde, pejt na un jezicek pa izberi vse ali pa all, mora ti pokazat datoteko ki ni oznacena z nobeno ikono, pa jo tako probaj odpret na pcju, ce pa ne gre tako pa napis v vrstico, kjer mas ime datoteke ter odpri, daj *.* in ti mora spet vse datoteke pokazat v tistem direktoriju oz. mapi!
javi ce si kako postimal!

Quikee ::

Media Player Classics in Video Lan Client lepo odpreta datoteke z nepravo koncnico saj preverjata vsebino datoteke in ne koncnico. Verjetno pa nista edina predvajalnika, ki delujeta tako.
Bolj vrjetno je, da je kaj narobe z datoteko ali pa problem z kodekom ali kaj podobnega.

2tiLen ::

Pomoje imaš ime datoteke nekako takole Bambi.Xvid-MINT.
V takem primeru je (ponavadi) MINT release grupa...

če imaš obkljukano "hide extensions for known file tipes" pod folder options, ti končnice .avi ne bo pokazalo.

Inštaliraj si xvid kodek na PC pa probej ponovno... btw kateri dvd/divx player pa uporabljaš?

LP
Tilen

gorann ::

obstaja pa tudi file ki je zararan
v mapi s filmom imas vec datotek rar formata, to pomen, da moras taprvo rar datoteko odrarat, to je, da ti bo sam vse datoteke odraral, in koncni izdelek bo film, ce imas na ekranu za Bambi film, ikono od media player, bsplayer, ali kak drugi player, pomen da je koncnica prava!ce pa nimas , si jo pa sam naredi, ce imas xvid kodek instaliran ti mora tud pognat film v kateremkoli divx predvajalniku(komponenti)
javi se mal, ce ti kaj ratalo!
edit: s kod si pa snel ta film, daj povej, pa moderator ne brisat vsega posta ce ze moras, lahk sam te zadnje besede:)
edit#2: sem gledal torrente od bambi xvid mint pa mi najde bambi1942dvd-rip. xvid- mint.avi, nekj podobnga, zdaj ga dajem dol, pa bomo videli kaj je narobe, se kaksne 3 ure bo dol vlekl, pa bom jutr sporocil, ce bo kaj novega, drugace pa je datoteka s koncnico avi to!torej je neka druga fora

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: gorann ()

ulepos ::

Gorann!!

Hvala za pomoč, bom zdajle probal, mislim, da pa je ta film, ki si ga ti navedel. Se javim če dela

LP in Hvala
konec

ulepos ::

Bambi


Men ne dela, BS-player se odpre napol, WMP pa napiše, da je naletel na napako.
konec

gorann ::

ulepos!
jaz sem preko noci potegnu dol ta film iz leta 1942, men dela, full screen je, slika je dobra, ce te zanima pa bi rad da bi bili tvoji otrocicki malo bolj veseli zaradi risanke, mi daj svoj naslov pa ti posljem;)
no cost, sam naslov daj meni na mejl goramiha@siol.net, ce si za seveda, lahk pa na moje zasebno sporocilo napises naslov!

CaqKa ::

če imate orgininal film potem piše na embalaži kako se ga gleda. sicer pa piše tukaj


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Kateri dvd oz. multimedijski predvajalnik

Oddelek: Zvok in slika
322968 (2261) marvin42
»

kateri format...

Oddelek: Pomoč in nasveti
74295 (4225) Izi
»

kako zapisati video ts oblike da bo dvd - divx - ali kaj podobnega???

Oddelek: Pomoč in nasveti
66203 (6144) lasse007
»

Philips DVP 5140 DVD Player

Oddelek: Pomoč in nasveti
63492 (3382) peregrinus
»

film in podnapisi

Oddelek: Zvok in slika
132552 (2284) mk4

Več podobnih tem