» »

ISDN - dva telefona, dve stevilki

ISDN - dva telefona, dve stevilki

aambro ::

Nabavit mislim osnovni paket ISDNa in nato se ADSL. Potreboval bi dva telefona - enega zgoraj in enega spodaj in dve stevilki. dodatni "eurit whatever" me pride okoli 20 kSIT. a se da to kako ceneje zrihtat? (nek razdelilec z dvema analognima izhodoma je okoli 30k SIT, ISDN modema pa ne bom rabil (na njem so baje tudi analogni izhodi). Hvala za odgovor.

- SiroTka - ::

Sej ce hoces lahko vzames tud tak paket, ki nima modema zravn. Ce hoces obdrzat stare telefone, je potrebno nekaj doplacat za analogni izhod. modem drgac nima analognega izhoda ali vhoda (isdn mislim). ne vem pa ce se dobi tud paket, ki nima nobenga isdn telefona zraven - mors prasat. Ker pol sam dodas un anal prikljucek in imas kar si zelel.

Ribicija ::

Vzames paket stevilka 5. Dobis za ceno 24.900. Zraven sicer dobis en vrvicni telefon in centralo, pa seveda dve stevilki. Ce hoces se dodatni telefon vzames kot doplacilo se en najbolj navadni vrvicnio telefon ki te stane 22.900 SIT. Evo in to ti je najcenejsa varijanta za ISDN z dvema stevilkama in dvema telefonoma.

Bajo1 ::

Lahko pa tudi vzameš isdn paket petka za 25000, obdržiš sedanji analogni telefon in nabaviš isdn modem z analognim izhodom- obstaja- asus p-in-100-dv pci za 12000, ki si ga lastim jaz. Slaba stran tega je, da ti kasneje, ko boš mel adsl, modem ne bo več koristil; telefon, ki bo nanj priklopljen, pa bo deloval le, če bo računalnik prižgan (preverjeno). Je pa to ziher najcenejša varianta.

MadMax ::

Za Eurit-e poglej po Salomonu.
Dobis ga ze za 100 DEM, malo rabljen, se v garanciji.

Tista jajca od 3COM (USR) modemov z analog-out pa mislim da ne prilagajo vec ISDNju.
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

OldSkul ::

Tista jajca kakor ti imanuješ modem so odlični modemi.Vsaj jaz sem mel sreču da nemam nobenih težav (pregrevanje,piskanje...)

MadMax ::

Saj ravno zato sem modem tako poimenoval.
3/4 tistih modemov ni 100%nih, za vse mogoce napake, ki se pojavljajo, pa bi rabil 2 roli wc papirja, da bi jih nastel.
Me pa veseli, da tvoj dela b.p. oziroma se nisi odkril napake...

btw.: pri nas smo imeli Zastavo 101 dobrih 24 let, preden sem jo dal v pokoj, in ce bi bil siguren, da bi dobil enako kvalitetno bi jo takoj spet kupil.
A kaj ces, na splosno pa so z Zastavami samo † † † in tezave8-)
Stvari so preproste, le ljudje smo neverjetni mojstri, da jih zakompliciramo.

PaJo ::

Ja to mas pa tudi prav:D Odvisno je kako kvaliteto trofis. Ceprav mam jaz tudi ta modem, mi dela ciso super, stem ko pa je ta isti modem enega koega zelal. Zgleda da je tudi dosti stvari odvisnih od tega kak si dolocen user zna porihtat in ne samo od opreme same:D
Ne se preveč sekirat, rajši uživat:)


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

ADSL + analogni telefon

Oddelek: Pomoč in nasveti
202398 (2035) oversc0re
»

Analogni telefon na ISDN

Oddelek: Elektrotehnika in elektronika
232168 (1732) madmitch
»

ISDN. 101 + FAX

Oddelek: Omrežja in internet
101291 (1191) nero
»

ISDN modem - kateri je ta pravi ?!?

Oddelek: Kaj kupiti
71221 (1119) Poldi112
»

Vprasanje glede ISDN-ja?

Oddelek: Omrežja in internet
161745 (1543) Ales

Več podobnih tem