» »

Gentoo Linux in S520 printer

Gentoo Linux in S520 printer

MasterMind ::

Kako bi lahko usposobil ta printer na mojem Gentoo Linuxu? Probal sem že marsikaj in mi ni uspelo. Seveda me tudi zanima kako ga uporabljati, če je ta printer priklopljen na Windows mašino.

Hvala vnaprej.
Gentoo, KDE uporabnik.

Pithlit ::

Aha... to je un tanov epsonov barvni laserc kajne? :|

# emerge gimp-print

Če ti pa to ne zadostuje pa nabavi tole. Ziher dela. Sicer pa zakaj te to zanima če imaš printer na windows mašini? Vklopi un Unix Services al kaj je že... (se opravičujem če sem zgrešil ime ampak se z winsi nisem ukvarjal že skoraj dve leti).
Life is as complicated as we make it...

MasterMind ::

To je Canon barvni printer (in ne laserski). Turboprinta ne bom kupil in gimp-print ni kaj najbolši. Trenutno je printer na Linux mašini. Kasneje bo pa na Windows mašini. (mimogrede, ta printer nima official Linux driverjev...)
Gentoo, KDE uporabnik.

borchi ::

to si že vse sprobal?

vsaj probej turboprint. mislim, da se da dobit preizkusno verzijo.
l'jga

MasterMind ::

Turboprint deluje... Samo mi misel da bi ga plčal ne gre v glavo :P. Preizkusna verzja pa deluje pri niskih kvalitetah. Tko, da raje uporabim VMware kot pa trial verzjo Turbo printa :P. Kar se pa tiče linka, tega pa še nisem probal. Bom poskusil potem, ko bom prišel iz šole. (imam popoldne :D)
Gentoo, KDE uporabnik.

borchi ::

če stane turboprint tolk kot ena črnobel kartuša in misliš malo več printat... in dela tolk dobr kot driverji v windows, nimaš kj razmišlat.

js mam hp psc 1210 in pod linux-om je printer taka počasnela, da se je za zjokat.
l'jga

Zgodovina sprememb…

  • spremenil: borchi ()


Vredno ogleda ...

TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
TemaSporočilaOglediZadnje sporočilo
»

Za vse tiste, ki kupujete printer za lastno podjetje oz. kjer se bo delalo večje št. (strani: 1 2 )

Oddelek: Strojna oprema
548299 (3052) noraguta
»

Nakup Multifunkcijskega printerja

Oddelek: Kaj kupiti
434223 (3294) Zheegec
»

nastavitev printerja v mreži (router)

Oddelek: Operacijski sistemi
101083 (1003) maticm
»

Adobe Photoshop za u Linux

Oddelek: Programska oprema
201275 (984) MasterMind
»

Inštalacija Linux - WinXP

Oddelek: Operacijski sistemi
191425 (1087) Gh0st

Več podobnih tem